1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pare pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Huee, Grudzień 26, 2012.

1. Huee

Huee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otoz posiadam xbox 360 slim ver 4GB.
    Nie przerobiona .
    Pierwsze głupie pytanie czy xbox może pracować w pozycji pionowej (na obrazku niby tak jest u mnie obecnie "lezy"). JEsli tak to pewnie po stronie od dysku (bo sa takie jakby nozki )
    Drugie jakie demówki z serverów xboxa z możliwościa gry w 2 osoby ?
    TRzecie pytanie : OToz jak sie zrobi 3 konta nowe z xlive dostaje sie premke za darmo na miesiac na kazde konto(zrobilem juz 2 konta xlive lecz na zadnym nie rejestrowałem tego darmowego premium . Więc chbya mi nie przepadło ?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    1.Tak może
    2.Ja grałem tylko w army of two.Ale pewnie jest tego więcej
    3.nie przepadło

4. risen145

risen145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oczywiście, że może pionowo chociaż bezpieczniej poziomo. Co do gier to Fifa, Pes, Nba. Trzeciego nie jestem pewien ale chyba przepadło.

5. Huee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bezpieczniej pod względem stabilności tak ?
    Kurcze jak przepadlo to ładnie :/ . RAz juz chcialem robic ,ale chcialo PAypala i chyba musze tam podac prawdziwe dane na xlive bo niby się nie udało autoryzacja :D

6. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Jeżęli nie aktywowałeś golda to nie przepadło.Jak zakładasz konto to masz do wyboru czy chcesz użyć subskrypcji gold.Czy jakoś tak.

7. Huee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ufff to dobrze :] . Nie aktywowałem bo chca dojscia do PAypala i chca prawdziwych danych zebym im chyba podał z PP (jakby im nie wystarczyło juz to ,ze podaje haslo do paypala bezsens no,ale coz...)

Wczytywanie...

Poleć forum