1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 paski na telewizorze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez julek199, Maj 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. julek199

julek199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema
    mam taki problem po włączeniu xbox 360 pojawiają się takie paski na TV co to może być

http://www.aukcjoner.pl/gallery/005934447,3-Aukcje-internetowe-darmowa-galeria-zdjec.html

http://www.aukcjoner.pl/gallery/005934447,5-Aukcje-internetowe-darmowa-galeria-zdjec.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karvin

Karvin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdopodobnie wadliwy kabel powodujący szumy/zakłócenia - miałem podobny problem z pierwszym kablem VGA do monitora, wymieniłem następnego dnia i obraz ostry bez zakłóceń.

4. bolekone

bolekone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdańsk
    gosciu usun zdjecie gdzie jest identyfikator i numer seryjny bo mozesz sie zdziwic

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jesli wymiana kabla nie pomoze to abrdzo mozliwe ze twoja konsola wyczekuje RRODA

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum