1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pasta-kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misQ, Lipiec 24, 2011.

1. misQ

misQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Co to jest za pasta i o co z nią chodzi ??? (gdzieś czytałem że jest to pasat termo przewodząca)
    2. To prawda że ta pasta od MS jest tragiczna i trzeba ją od razu po zakupie konsoli wymienić???
    3. Podobno pastę trzeba regularnie co pól roku wymieniać, prawda to???
    4. Na innym forum wyczytałem że jak się nie będzie wymieniało pasty regularnie to może wystąpić PROD albo błąd e74. Jest to prawdą??
    5. Podobno najczęściej pastę trzeba było wymieniać w starszych wersjach Xbox'a ze względu na ich awaryjność. Czy w najnowszej wersji Xbox'a wersji Slim wymiana pasty nie jest już tak ważna???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak masz wersje slim nie dotykaj jego chlodzenia wcale bo nie ma potrzeby

4. Moniak

Moniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Co do "pasty MS" to raczej tylko w starych konsolach (początki 2009 np. arcade) potem microsoft wprowadził ulepszenia tej wersji konsoli. Ja np. jestem posiadaczem konsoli Arcade Jasper z początku 2010 roku i jestem zadowolony już śmiga (odpukać) ponad rok non stop i nic sie nie dzieje. 2>.Nigdy w życiu po zakupie konsoli nie wymieniaj pasty gdyż stracisz gwarancję a nie ukrywajmy że konsole Xbox są niekiedy wadliwym towarem ale teraz rzadziej się to zdarza. 3> jak kupisz nową konsolę na gwarancji to najlepiej nic przy niej nie dłub. 4> Od tego jest gwarancja :) Istnieją również inne modyfikację chłodzenia konsoli :) 5> o slima to już się wogólę nie martw :D Starsze wersje były wadliwe jak napisałem na początku więc wymagały wiekszego serwisowania podatym RROD nie zależy tylko od pasty ;]

5. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    polecam gry zgrywać na HDD co znacząco obniża hałas jak i temperaturę wewnątrz konsoli (pracujący napęd wydziela też sporo ciepła), ustawić konsole w przewiewnym miejscu (najlepiej tak nim po 10cm z każdej strony konsoli a z tyłu jak najwięcej się da:p). Te zabiegi powinnny dać Twojej konsoli długie życie, w dodatku slim ma wybudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem (stosowny komunikat i wyłączenie się konsoli)

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. termoprzewodząca, do lepszego odprowadzania ciepła z procesora.
    2. nie.
    3. nie.
    4. nie.
    5. może w wersji core, albo pierwszych xboxach tak, tych z 2009 wcale nie nazwałbym starymi.

Wczytywanie...

Poleć forum