1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Pc Wireless Gaming Receiver- problem z instalacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez moski81, Wrzesień 19, 2011.

1. moski81

moski81 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Będzin
    Witam
    Nie mogę dostać sie do działu sprzęt wiec pisze tutaj.
    Niedawno dostałem od brata adapter dzięki któremu mogę podłączyć pada od swoje go Xboxa 360 do komputera Pc
    Problem jest z instalacją sprzętu, Windows w tym przypadku "7" 64-bit widzi sprzęt jako nieznane urządzenie.
    Sterowniki które są dołączone na płycie nie chcą się instalować... próbowałem ściągać inne od M$ i też lipa.
    Instalowałem adapter na Windows XP i działa bez problemu.
    Ktos może mi pomóc ? Dodam że brat poszedł na łatwiznę i adapter jest podróbka tego od M$ no ale powinien działać na Windzie 7 gdyż tak mówi napis na opakowaniu

[​IMG][​IMG]

Problem Rozwiązany ;)

Dla tych co tez jak ja mogą mieć problem.
    Wchodzimy w interesujące nas urządzenie w tym wypadku "urządzenie nieznane" => zakładka Sterownik => aktualizuj sterownik => Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika => Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze => Następnie z listy wybieramy "Klasa typowego kontrolera firmy Microsoft dla systemu Windows" => I ręcznie przypisujemy sterowniki "Xbox wireless Receiver for Windows"

4 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Może nadaj uprawnienia Administratora? Lub ustaw zgodność z XP, lub innym.

4. denro

denro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie jest oryginalny adapter WiFi do PC od Microsoftu. Na odwrocie powinieneś mieć jakiegoś producenta, szukaj w googlach sterowników.

Ps. Spróbuj tego:

5. moski81

moski81 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Będzin
    Problem rozwiazany;)

Sam adapter nie jest oryginalny od M$ ale działa na ich sterach. Trzeba jedynie je wskazać ręcznie. Sterowniki są już fabrycznie w Windowsie 7.

Dla tych co tez jak ja mogą mieć problem.
    Wchodzimy w interesujące nas urządzenie w tym wypadku "urządzenie nieznane" => zakładka Sterownik => aktualizuj sterownik => Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika => Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze => Następnie z listy wybieramy "Klasa typowego kontrolera firmy Microsoft dla systemu Windows" => I ręcznie przypisujemy sterowniki "Xbox wireless Receiver for Windows"

Dziękuje sam Sobie :p

1 osoba to lubi.
  6. adamzki

adamzki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    holandia
    ????

zrobiłem jak tu kolega radzil..po recznym zainstalowaniu sterownikow do chinszczyzny w win7,widac urzadzenie jako microsoftowskie choc stery sa z 2006(?),i nie moge ich zaktualizowac, pad przy probie synchronizacji z receiverem,po prostu kreci ringiem,potem miga i nie moze nawiazac polaczenia.ma ktos jakis pomysl?

7. adamzki

adamzki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    holandia
    stery pobieramy ze strony microsoftu,tam jest lista,mi zadzialaly z niej dopiero trzecie,wszystko hula jak nalezy ,pykam sobie w custom kampanie left4dead2 na padzie i wszystko jest cacy

8. ganjasmoker

ganjasmoker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiatm,też mam problem z Windows gaming reciver,mianowicie...mam oryginalny adapter z napisem microsoft i dwa bezprzewodowe pady do x'a czarne ,jeden od slima 4gb drugi od elitki 120gb, sprawa jest taka....zainstalowałem odpowiednie sterowniki ze strony microsoftu(przeczesując juz wczesniej tysiace forum jak to zrobić itd) takze stery sa ok,nastepnie zrobiłem wszystko jak trzeba zeby system wykrył urzadzenie,wybrałem z listy idt...wszystko pieknie i super... włączam adapter ,pada,synchronizuje je i wszystko jest ok po chwili szukania pad sie elegancko łączy i jest. problem polega na tym że po ok 5 min(niezdarze odpalic fif12,wejsc w kariere i wczytać mecz)i pad traci łacznośc z adapterem! po czym po chwili lapie ja z powrotem ale znowu tylko na chwile...i tak cały czas. POMOCY!!! dwa tyg juz sie z tym nie moge uporać:( a bardzo bym chciał wkoncu pograc ! a i dodam ze przy instalacji sterów i akutalizacji jest taka bania... po wybraniu urzadzenia z listy elegancko sie instaluje sterownik dla adaptera sam przez system i wri.reciv swieci na zielono odpalam pada i komp go wyłapuje tez automatycznie instaluje update stera ze strony i po chwili jest ok pad załapuje wystakuje ze urzadzenie jest gotowe do urzycia. po czym po tych 5 minutach o których pisałem wyżej wyskakuje ze jednak nie ma sterownika i urzadzenie zostało odłaczone(chodzi tylko o pada,bo adapter działa ok cały czas) po czym znów pad załapuje i to powiadomienie znika i tak w kółko,a to sie tyczy pada od slima 4gb bo tego od elit 120gb wogóle nie łapie :( odrazu mówie że zadne zakłócenia nie wchdza w gre,bo odłączałem wszystko od usb tak zeby byl tylko adapter,wyłączylem wi-fi w kompie,nawet ruter wylaczylem i tez nic to nie dalo POMOCY!!! POMOCY! POMOCY!

mój komp
    laptop Asus K52F series
    Wind 7 64 bit
    Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 350 @ 2.27GHz (4CPUs),~2.3GHz
    Ram 4gb

9. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakie macie opinie na temat nieoryginalnych odbiorników, czy dorównują jakością odbiornikom Microsoftu? Krążą opinie że są z nimi problemy. Lepiej troche dopłacić za znaczek Microsoftu, czy nie ma sensu?

10. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Yo
    Trochę odkopię temat ale kupiłem nieświadomie nieorginalny odbiornik : /
    Generalnie zrobiłem jak w pierwszym poście i wykrywa mi pada problem jest taki ze nie może wykryć drugiego pada nie wiem czemu. Niby pisze ze do 4 urządzeń może sparować.
    Ktoś próbował łączyć więcej niż 1 pad ?

11. pattryx

pattryx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze
    Mam problem ponieważ gdy podłączam adapter wgl nie czyta go nie ma nic zadnej chmurki poprostu nic..

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli nie dziala

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

13. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Hej!!! Mam podobny problem z tym sprzętem . Dostałem cd ze sterami ale nie da się jej odczytać. Znalazłem odpowiedzi ale do systemu "7" a ja potrzebuję do xp . Bawię się już z tym sprzętem 2 dzień wrrr.... Ktoś pomoże ?? Pozdrawiam i z góry dzięki

14. piter614

piter614 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odświeżam temat czy ma ktoś rade jak to uruchomić na kompie

15. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podpinasz do kompa, instalujesz sterowniki i tyle.

16. piter614

piter614 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak ale jak podpinam do kompa i zainstaluje sterowniki pad nie może się połączyć do nadajnika

17. mike97

mike97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Tomyśl, Poland
  18. ZjemCiPsa

ZjemCiPsa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko . Chciałby poprosić o pomoc ponieważ mam pewien problem który jak czytałem jeszcze u nikogo nie wystąpił (przynajmniej ja nie znalazłem). ok więc problem zaczyna się przy ręcznym instalowaniu sterowników. Dochodzę do kroku w którym wybieram : "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze" i wgl nie mam do wyboru czegoś takiego jak "Klasa typowego kontrolera firmy Microsoft dla systemu Windows". Sterownik zainstalowane są z M$ . Mój system to win7

19. Kamil Szymański

Kamil Szymański Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  20. siara_nh

siara_nh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie kupiłem dzis jakiś chiński odbiornik - czytałem wiele forum , oglądałem filmiki ale nie moge go zainstalować , wszędzie pisze że można wybrać z listy samodzielnie ten sterownik , u mnie tego nie ma , mimo ze ściągałem z neta różne drivery - jedynie co jest "zgodne" z tym adapterem to sterownik o nazwie " urządzenie nadawczo-odbiorcze podczerwieni eHome USBCIR" jak to zainstalować aby kontroler mi się połączył z z pC bardzo was prosze o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum