1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360> pendrive > pc > pendrive Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hazok, Październik 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Bardzo prosze o pomoc, mam nagrane Gta V na pendrive troche juz gram wiec są tam i save'y . Jest mi potrzebny pendrive i pytanie czy mogę jakoś zgrać instalke i save'y na pc z tego pendriva, a następnie nagrac na inny pendrive i podłączyc na konsoli tak żeby nie stracić tych danych ?? Gdy próbuje podłączyc pendriva do pc wyskakuje "nie rozpoznano urządzenia USB"...
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pendrive musi się wykryć na pc normalnie, próbowałeś w inne gniazda usb?. Zgrywasz zawartość pendrive na dysk i można to skopiować sprowrotem na usb bo usunięciu z pendrive.

4. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Próbowałam i w każdym gnieździe ten sam komunikat .. " jedno z urządzeń usb podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system windows nie rozpoznaje go" , na xboxie działa normalnie

5. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wygoogluj sobie jakieś programy do naprawiania pendrivów. Widziałem sporo takich

6. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    ok parę razy próbowałam i w końcu zadziałało, skopiowałam plik "Xbox360" na Pc, są w nim pliki o nazwie "Data0001" do "Data0016" , rozumiem, że jak skasuje to teraz z pendriva a potem nagram na innego pendriva z PC ten plik "xbox360" , to wszystkie osiągnięcia, save'y, zainstalowana gra, itd będą działały ?

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak musisz skopiować i póżniej możesz to wgrać na pena.

8. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ok dzięki ! mam nadzieje, że bedzie tak jak mowicie i nie bede musiała gry od nowa przechodzic :D
    Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum