1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360> pendrive > pc > pendrive Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hazok, Październik 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Bardzo prosze o pomoc, mam nagrane Gta V na pendrive troche juz gram wiec są tam i save'y . Jest mi potrzebny pendrive i pytanie czy mogę jakoś zgrać instalke i save'y na pc z tego pendriva, a następnie nagrac na inny pendrive i podłączyc na konsoli tak żeby nie stracić tych danych ?? Gdy próbuje podłączyc pendriva do pc wyskakuje "nie rozpoznano urządzenia USB"...
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pendrive musi się wykryć na pc normalnie, próbowałeś w inne gniazda usb?. Zgrywasz zawartość pendrive na dysk i można to skopiować sprowrotem na usb bo usunięciu z pendrive.

4. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Próbowałam i w każdym gnieździe ten sam komunikat .. " jedno z urządzeń usb podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system windows nie rozpoznaje go" , na xboxie działa normalnie

5. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wygoogluj sobie jakieś programy do naprawiania pendrivów. Widziałem sporo takich

6. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    ok parę razy próbowałam i w końcu zadziałało, skopiowałam plik "Xbox360" na Pc, są w nim pliki o nazwie "Data0001" do "Data0016" , rozumiem, że jak skasuje to teraz z pendriva a potem nagram na innego pendriva z PC ten plik "xbox360" , to wszystkie osiągnięcia, save'y, zainstalowana gra, itd będą działały ?

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak musisz skopiować i póżniej możesz to wgrać na pena.

8. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ok dzięki ! mam nadzieje, że bedzie tak jak mowicie i nie bede musiała gry od nowa przechodzic :D
    Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum