Xbox 360> pendrive > pc > pendrive Pomocy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hazok

Świeżak
Świeżak
Witam
Bardzo prosze o pomoc, mam nagrane Gta V na pendrive troche juz gram wiec są tam i save'y . Jest mi potrzebny pendrive i pytanie czy mogę jakoś zgrać instalke i save'y na pc z tego pendriva, a następnie nagrac na inny pendrive i podłączyc na konsoli tak żeby nie stracić tych danych ?? Gdy próbuje podłączyc pendriva do pc wyskakuje "nie rozpoznano urządzenia USB"...
Pozdrawiam
 
Pendrive musi się wykryć na pc normalnie, próbowałeś w inne gniazda usb?. Zgrywasz zawartość pendrive na dysk i można to skopiować sprowrotem na usb bo usunięciu z pendrive.
 

Hazok

Świeżak
Świeżak
Próbowałam i w każdym gnieździe ten sam komunikat .. " jedno z urządzeń usb podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system windows nie rozpoznaje go" , na xboxie działa normalnie
 

SuperSlimek

Użytkownik
Użytkownik
Wygoogluj sobie jakieś programy do naprawiania pendrivów. Widziałem sporo takich
 

Hazok

Świeżak
Świeżak
ok parę razy próbowałam i w końcu zadziałało, skopiowałam plik "Xbox360" na Pc, są w nim pliki o nazwie "Data0001" do "Data0016" , rozumiem, że jak skasuje to teraz z pendriva a potem nagram na innego pendriva z PC ten plik "xbox360" , to wszystkie osiągnięcia, save'y, zainstalowana gra, itd będą działały ?
 
Tak musisz skopiować i póżniej możesz to wgrać na pena.
 

Hazok

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki ! mam nadzieje, że bedzie tak jak mowicie i nie bede musiała gry od nowa przechodzic :D
Temat do zamknięcia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom