1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 pendrive usb 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kiziurra, Styczeń 14, 2014.

1. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Czy działają one w xboxie 360 ?
    Czy prędkość będzie większa niż peny usb 2.0 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Działają, co do prędkości to nie sprawdzałem, ale podobno X360 ma USB 2.0.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Działać działają, ale prędkość taka sama.

Wysłane z tapatalka

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prędkość może być większa ze względu na typ pamięci i "odpicowanego" sterownika, ale standard usb2.0 to max 40MB na papierze a w rzeczywistości ~35MB/s, gwoźdź w programie jest taki że peny z usb2.0 maja średnio 20MB/s odczyt a te z usb3.0 o wiele większy. Dlatego mogło by być lepszym rozwiązaniem uwarzyć pena z usb3.0 bo cenowo to prawie to samo.

Tu musiał by zrobić test ktoś z RGH i penem na USB.30 z odczytam ~40MB

Ja mogę tylko dodać ze dyski w kieszeniach seagate goflex usb3.0 potrafią mi się odłączać pod konsolą, dlatego kupiłem pena na usb2.0 i problemu niema.

Pytanie tylko dlaczego potrzebujesz szybszy odczyt ? 20MB/s wystarcza idealnie, kiedyś obliczyłem prędkość napędu w xbox to chyba było 18MB/s ale pewny teraz nie jestem.

Wczytywanie...

Poleć forum