1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seba180, Marzec 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Seba180

Seba180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc tak przerobiłem xboxa już dawno ale jak była aktualizacja dałem ok a wiec się zepsuł i usunęło przeróbkę i przerobiłem od nowa (oczywiście nie ja tylko zawodowiec :D) i wgrał tam chipa i dokładnie to go wlutował i git tylko ze powiedział ze wystarczy grę na pendriva lub dysk przenośny zgrać i zainstalować na dysku i gry się same uruchamiają przynajmniej niektóre a wiec sciągnolem gears of war 3 i nie wiem jak to wrzucić na pendrive bo nie wiem czy to zgrać programem czy kopiuj i wklej ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qter

Qter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie siedzę za bardzo w temacie przeróbek Jtag ale postaram Ci się to wytłumaczyć.

Poprzednia przeróbka którą ci update skasował to była tzw LT.
    Teraz masz modchipa tzw Jtag-a (Jtag-rgh)
    Nie jestem za bardzo w temacie ale jak chcesz w coś teraz pograć a masz ściągniętą gre (obraz ISO) na dysku komputera to musisz ją najpierw przerobić programem IsoGod.
    Tak przerobioną grę możesz przy pomocy kabelka sieciowego skopiować na konsolę poprzez tzw. xexmenu (opdowiednik dashboardu).
    Inny sposób to wrzucić przerobioną grę ( wersja na Jtag-a) na pendrive z komputera przy pomocy Horizon-a, potem w Xexmenu skopiować na dysk konsoli.
    Jeśli coś pomieszałem niech mnie ktoś poprawi.

4. Seba180

Seba180 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18