1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 phat wifi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cinek926, Styczeń 5, 2014.

1. cinek926

cinek926 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam:) Mam pytanko odnośnie wifi w xboxie:) gdzieś w googlach na zagranicznym forum ktos napisał posta odnosnie wifi w phacie z adapterem wifi z slima. Moje pytanko ma ktos moze slima i fata czy tam phata i mogł by wyciagnac modul wifi z slima i sprawdzic czy bedzie dzialal w facie???

2. Lotnik421 Xbox One

3. pasti14

pasti14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Możesz też kupić specjalny adapter WiFi do Xboxa, który będzie działał na pewno :)

4. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    No pewnie kupić oryginalny adapter do phata gdzie biały kosztuje od 90zł a czarny od 130zł. Ale z tego co wiem ten od slima nie pasuje do phata bo to jakieś inne wejście.

5. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    w slimie przeciez jest wbudowane wifi

6. cinek926

cinek926 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heh nie rozumiecie mnie:)chodzi o alternatywe modul z slima koszutje 20-30zl tak w slimie jest wbudowane wifi ale da sie je wyciagnac i jest normalne na usb. http://www.google.pl/imgres?hl=pl&b...tbnh=172&tbnw=172&start=0&ndsp=34&tx=73&ty=72
    takie coś jest w slim. I chciał bym wiedzieć czy ktoś może to ustrojstwo wyciagnac z slima i podłaczyc(przez przedluzke usb, kaształt nie pozwoli pewno bezposrednio wpiac wtyk usb) do fata i sprawdzic czy to działa. Z gory przepraszam za ortografie i za link ktory pozwole umiesic z zagraniczego forum slim s wifi card in fat xbox? .

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie jest usb nie podlaczysz tego

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

8. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    A ja mam pytanie z innej beczki nie chce zakładać nowego tematu,ostatnio po burzy przestał mi działać port ethernet w xboksie,przedtem wszystko działało sprawdzałem na innym kablu i to samo,więc usterka leży gdzieś w środku orientuje się ktoś czy jest to ogóle do naprawy?Wiem że można dokupić adapter wi fi ale jak damnie to cena takiego czegoś jest kosmiczna.

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Zgodnie z linkiem który zamieściłeś, taki adapter bez problemu działa na konsolach phat, tylko wymaga zmiany poziomu napięć z 5V na 3.3 i dostosowania wtyczki do USB.

Bez tego nie ruszy.

EDIT : W innym (starszym) temacie jest że nie działa. Może M$ z nową aktualizacją dorzucił sterowniki dla tych modułów także do phatów... ?

Wczytywanie...

Poleć forum