1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 plomba

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez turbin, Listopad 18, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

mam pytanie, mam na konsoli plombę papierową (taką jak na tym filmiku: xbox 360 new warranty seal removal - YouTube). Otóż, z suszarką to poradzę sobie, tylko mam pytanie. Jak przechować i na czym przechować taką plombę? Plombe chce usunąć tak jak koleś na filmiku, czyli powolutku wsuwać coś pod nią. Tylko co mogę pod nią wsunąć? Czy może to być kawałek sreberka z czipsów, albo fragment takiej kartki która zostaje po naklejkach? I jak tą plombę przechować, zostawić ją na tej karteczce, nie dociskać?Czy potem bez problemu nakleję spowrotem tą plombe, czy może darować sobie naklejanie jej, bo np. za miesiąc znow bede musial dostac sie do srodka konsoli. Czy w takim wypadku moge ja gdzies przechować? Nie stanie jej się nic? Z góry dzieki za odp,

pozdrawiam,
    turbin

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    taka plomba kosztuje grosze hot air zejdzie suszarka tez powina . metoda jak znaczki z listów:).

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale na czym to przechowac? Mogę ją przekleić na te sreberko co jest po czipsach?

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    możesz tylko je wyczyść przed ,ale jak tylko na chwile potrzebujesz ją zdjąć to po co na coś dawać? tylko tylko położyć strona co się nie klei. i jak coś pójdzie nie tak na allegro tego pełno jest.moje zdanie jest takie ,że widziałem takie plomby po klejeniu i dziwne ze ms nie widzi tego ,że to było klejone drugi raz:)

6. dymaas

dymaas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak ktos chce plombe MS i sreberka moj kontakt gg 1689365

Wczytywanie...

Poleć forum