1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 plus głośniki plus monitor.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jacus1919, Listopad 7, 2008.

1. jacus1919

jacus1919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam xbox 360 arcade taki telewizor http://www.agdyby.pl/telewizory-lcd/19PFL4322/ z wejściem HDMI i głośniki 5.1 creative. Jak to wszystko podłączyć ? Dodam że w głośnikach nie mam wejścia na mini jacka. Głośniki mają 3 kable i wziąłem kabel i 2 przejściówki 2 mini jacki na 1 mini jack. Dzięki temu mogłem podłączyć głośniki do komputera ale teraz chcę do xboxa, dzięki tym przejściówkom zamiast 3 kabli mam jeden. Panowie jak to wszystko połączyć ? Chce mieć hdmi i w miarę dobry dźwięk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Xbox 360 plus głośniki plus monitor.

Ja mam tak:
    (w sklepie nie powiedziałem co potrzebuje, ale nie mieli to poskładali z 2 innych ;D)

4. jacus1919

jacus1919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Xbox 360 plus głośniki plus monitor.

Na tym screenie widać wszystko co potrzebowałem. Monitor mam crt.

6. luzio777

luzio777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Monitor hdmi z wbudowanymi głośnikami

Mam monitor z wbudowanymi głośnikami z wejsciem spdif i z normalnym tym zielonym:D jak podłączam xboxa przez hdmi do monitora to dzwięk jest w głośnikach wbudowanych w monitorze a ja cały cazs chce źeby dźwięk leciał z podpiętych głośników do zielonej wtyczki...

Wczytywanie...

Poleć forum