1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 pod monitor?

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Komornik190, Grudzień 9, 2013.

1. Komornik190

Komornik190 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    Zamówiłem kabel KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED CRV LCD PLAZMA HD (3747122954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i mam pytanie czy będzie dobry żeby grac na starym monitorze CRT? I czy będzie mi potrzebna jeszcze jakaś przejściówka? I czy tym kablem podłącze dzwięk z wieży?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pograć, pograsz, ale jakość nie będzie powalająca... jeśli kabel VGA to tylko org MICROSOFT, lub BIG-BEN.
    Nie wiem jakie masz wejścia w tej wierzy, ale jeśli masz chinche to podłączysz bez przejściówek.

4. Komornik190

Komornik190 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    wiem że jakośc nie bedzie powalająca ale nie zawsze moge pograc na tv bo własnego narazie nie mam
    Mam już ten kabel ale nie wiem jak to podłączyć:( W jaki sposób mam podłaczyc monitor ?
    Potrzebna mi przejściówka?

5. Gr@ju

Gr@ju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    witam,

nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj ponieważ mój problem także związany jest z x360 i z monitorem.

mianowicie:

1. po podłączeniu konsoli z monitorem kablem VGA HD AV CABLE (oryginał) na monitorze pojawia się napis OUT OF RANGE - wiem co on oznacza i jaki jest tego powód ale nie potrafię się go pozbyć (zmieniałem rozdziałki na TV na wszystkie możliwe i ciągle to samo OUT OF RANGE albo NO SIGNAL)

2. po podłączeniu konsoli kablem HDMI-DVI monitor reaguje (kontrolko przy guziku on/off zmienia barwę) ale ekran jest pusty/czarny.

- kombinacja klawiszy LT +Y nie reaguję - próbowałem odpalać tą kombinacje w różnych momentach włączania się konsoli - bez skutku.

3. po podłączeniu konsoli kablem HDMI-HDMI z TV wszystko działało.

Napomnę jeszcze, że nabyłem konsolę w wersji slim (rok produkcji 2011) z RGH.
    Wcześniej miałem x360 premium (falcon) wtedy nie było żadnego problemu z połączeniem jej kablem HDMI-DVI - wszystko ładnie pięknie hulało na rozdziałce 1386x768.
    Jeśli ma to jakieś znaczenie to premium i slim podłączam do tego samego monitora ASUS VH192c.

nie mam już sił :/

Wczytywanie...

Poleć forum