1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pod monitor

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez medieiwil, Styczeń 20, 2011.

1. medieiwil

medieiwil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcialbym podlaczyc moja knsole pod monitor lecz chodzi mi o to ze w ów monitorze mam tylko jedno wejscie, i nie mam zamiaru ciagle przekladac to z komputer do monittora lub xboxa do monitora tego kabla, czy istnieje jakies rozwiazanie (* moze jakas przejsciowka typu dms59?), i czy istnieje jakas mozliwosc podlaczenia glosnikow pod tego xa w takim ukladzie ( moj monitor nie posiada wbudowanych glosnikow)? Dzieki za odpowiedz pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makiavelli

Makiavelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Głośniki możesz podłączyć osobno, w internecie są instrukcje jak to zrobić. Co do samego podłączenia to raczej byś musiał przekładać, ale nie jestem na 100% pewny.

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
Wczytywanie...

Poleć forum