1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 pod zwykly monitor

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KOPAN18, Czerwiec 16, 2008.

1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wiem ze jest juz dużo tematów związanych z xboxem i monitorem ale zadny nie jest odpowiedzią na moje pytanie bo mam xboxa pod zwykly na dodatek 14 calowy telewizor(stary jakis)i tu moje pytanie czy warto xboxa podłączyc po zwykły monitor 17 calowy?zwykly z tych wielkich nie LCD i jaki kabel bedzie do tego połączenia najlepszy?czy jednak jakosci to nie polepszy i zostac przy tym malym tv??monitor wkoncu ma wyższą rozdzialke to polepszy obraz?bo duży tv jest ale w starszych pokoju:/dziekuje z góry za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: xbox 360 pod zwykly monitor

Skoro grasz na 14'', to jasne, ze fajniej bedzie sie gralo na 17''. Kup na allegro kabel VGA do X'a i juz.

4. KOPAN18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jest maly problem ponieważ od niedawna mieszkam w niemczech i na allegro malo osób wysyla za granicę a nowy taki ile kosztuje kabel??pewnie drogo:/mam nie daleko to game stopu to bym kupil jakby nie byl za drogi.Ale na obrazkach widze ze wejscie przy tym kablu jest takie jak pod karte graficzną kompa wiec jak to podłączyc pod monitor??skoro to są dwa takie same wejscia??

5. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk

Musisz zastosować taką przejściówkę
    http://www.allegro.pl/item382251664_adapter_vga_15_pin_zenski_vega_.html

a tu masz już aukcję od razu z tą przejściówką
    http://www.allegro.pl/item376746144_najlepszy_kabel_xbox_360_vga_hd_av_zlocony_.html

Chyba że możesz odpiąć przewód od monitora to przejściówka będzie zbędna.

A co do jakości pomiędzy twoim telewizorkiem a monitorem to nawet się nie zastanawiaj i podłączaj xsa pod monitor, jakość bedzie dużo lepsza ja sam na początku miałem xsa podłączonego do tv 22cale chyba i podłączyłem do monitora 15 cali i jakość na monitorze była dużo lepsza.

6. KOPAN18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a jaka jest cena oryginałów na euro??ciekawe czy taką przejsciówke dostane gdzies w saturnie

7. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk

Nie wiem jak z cenami u ciebie popatrz sobie na e-bayu a i nieraz są zestawy od razu kabelek VGA i przejściówka gdzieś w sklepie na pewno dostaniesz coś takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum