1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 podłączony do monitora lcd jaka grafika ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekking, Lipiec 29, 2011.

1. bartekking

bartekking Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam zamiar kupić xboxa 360 i mam do was pytanie czy dobrze będzie się grało i jak będzie wyglądać grafika na tym monitorze bo niestety nie mam w domu tv nowej generacji..
    Mój monitor : 19'' LG Flatron W1952TQ-PF - ARCHIWUM - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry na xboxie nie podlaczonym w HD niestety brzydko wygladaja:(

4. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @UP: Taa słuchaj się takich osób, to naprawdę daleko zajdziesz. Ja gram na 15 cali po Euro złączu i jestem zadowolony z grania, wiadomo to nie 52" Full HD 3d dzwięk 10,2.

Po pierwsze nie masz HDMI, więc jakoś nie za dobra. Po drugie ten monitor to 4:3, więc albo będziesz mieć czarne pasy na górze i na dole, gdyż większość gier jest wyświetlana panoramicznie.

Btw. były już takie tematy wystarczy poszukać.
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/xbox-360-monitor-4-3-lcd-2207.html

5. Cyga0000

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widocznie albo nie widziales grafiki w HD albo masz strasznie małe wymagania. Gralem w Alana Wake'a w SD i grafika byla fatalna w porownaniu do HD. Napisy poszarpane, grafika brzydka. Ja osobiscie nie polecam.

6. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co do 15" cali na Euro to już przesada masakra kompletna , grałem w Shifta na takim TV wszystko było z lane ze sobą . Gram na 22" LCD i powiem że gierki nieźle wyglądają max roz 1680x1250 nawet ten Alan Wake szczególnie jak odpalamy flarę niezły efekt lecz nie wątpię że na telewizorze HD było by jeszcze lepiej. W sumie grałem na 22" LED w moha i porównywałem ze zwykłą 22" , różnica byłą nie tylko w tym względzie że jeden miał roz HD a drugi HD ready , ostry fajny obraz , wszystko ładnie rozciągnięte itp.

7. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masakra? Grasz tylko dla "niezłego efektu flary"? Ja tam nie potrzebuje widzieć każdej cebulki włosa alan'a, tylko chce mieć porządną grę z fabułą i dobrym zakończeniem.

Wiadomo różnica jest, ale cena/jakość to wole kupić jakiś stary 20" kineskop, w dodatku te CRTki mają lepszą głębie szarości .

8. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    -.- toś dojechał następna historia :p . Grałem w Sniper : Ghost Warrior na moim 22 " LCD 1680x1250 a potem u kumpla podłączyliśmy go do telewizora kineskopowego miał coś koło 30" (spooory był). Kiepska jakość na tym kineskopie , rozmazane wszystko że szook . Jeszcze jak się grało w Sniper:Ghost Warrior na live a tam trzeba się przeciwnika doszukiwać w krzakach to było strasznie ciężko.

W sumie to już chyba leda za 400zł kupi przynajmniej tak braciak kupił

9. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to panowie jak to jest na tym monitorze da się pograć czy masakra :D?

10. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można zawsze spróbować kabel nie drogi , chyba że pójdziesz kupić oryginalny który kosztuje koło 100zł a różni się tym że ma logo czy tam naklejkę M$.

Jak masz do dyspozycji TV kineskopowy a ten LCD to wiadomo ze LCD bd lepiej w końcu nowa technologia to ciekły kryształ a nie pierdo**** działko które do pierda** w nasz luminofor

11. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten monitor kupowałem 2 lata temu kosztował chyba 400 lub 500zł

12. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ja mój kupiłem jakies 3 lata temu i uważam że obraz jest fajny może nie SUPER ale fajny jest tylko że to 22" i większa roz niż w twoim. A masz coś innego zamiast tego monitora bo jak nie to nie wiem nad czym się zastanawiasz chyba , że jesteś na kupnie

13. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pawlenko inteligencie. Akurat w przypadku kabli xbox>VGA, marka ma znaczenie. Kupując kabel za 14.90 licz się na smużenie ekranu, nie pełne kolory itp. Jedyne kable który rozsądny użytkownik Ci poleci to, albo microsoftu, albo Big Ben'a. W Polsce najlepiej je kupować na allegro, chociaż ich dostępność jest bardzo ograniczona.

Big Ben 55zł ! X360 BigBen KABEL VGA HQL HDTV ! XTRA CENA ! (1736499651) - Aukcje internetowe Allegro
    Microsoft 55 zł Xbox 360 VGA HD AV Cable - Karen.pl - Sklep internetowy

Jednak polecam Big Ben'a, pozłacane końcówki, bardzo porządne Chin che (czincze nie wiem jak to pisać .) które nie rozlecą się po kilku przepięciach, no i bardzo dobra obudowa kabla.

14. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tylko jeszcze telewizor panoramiczny kineskopowy chyba jakieś 29 cali.Czyli na tym monitorze jak będzie wygladało ?? Nie oczekuje rewelacji chciałbym żeby gry wyglądały chociaż jak na srednich ustawianiach na komnie ;)

15. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MRV inteligencie to akurat trafiło mi się coś lepszego bo sprawdzałem jakoś obrazu podpinając xboxa pod mój monitor poprzez DVI-HDMI i tego na VGA i różnicy nie było przynajmniej ja nie zauważyłem , chyba że mam już ******* wzrok.

17. marcin881231

marcin881231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja aktualnie gram na monitorze NEC AccuSync LCD72VM 17" 4:3 i po przesiadce ze starego CRT'ka 21" muszę powiedzieć że obraz marzenie widać wszystko wyraźnie ale...
    byłem ostatnio u kumpla na plazmie FullHD 52" i nie wiedziałem że moja konsola taki obraz potrafi wydać:)

18. Cyga0000

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez HD napewno gry ci nie beda wygladaly jak na srednich ustawieniach PC.
    mrvvbanan chyba nigdy jakosci HD nie widzial z xboxa.

19. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to skoro grafika będzie wyglądała jak na low w pc to nie kupuje ;p

20. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Przecież na monitorach LCD z kablem AV gry wyglądają ślicznie :D

21. bartekking

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie to jak to jest ???Jeden mówi że fatalnie drugi że ślicznie !?Macie w ogóle konsole ??

Wczytywanie...

Poleć forum