1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 podpiecie do DS110J

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nailthem, Kwiecień 16, 2010.

1. nailthem

nailthem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Wlasnie kupilem xb0x 360 i jest tam opcja ze mozna sie podlaczyc do Disk Station , ja akurat mam ds110j i jest tam opcja DLNA/UPnP
    To tak konsola podlaczona jest do neta , stacja dyskow tez , xbox widzi Ds110j , widzi foldery w katalogu video, w nim sa filmy avi ale po wejsciu do katalogu z filmem pisze ze nie widzi plikow

Prosze o pomoc jesli sie ktos sie z tym uporal.

Acha mam konfiguracje linksys wrt54gl , do tego airmax czyli widza sie przez wifi , do airmaxa jest podlaczona ntv , oraz xbox 360 wszytsko sie ze soba widzi, porty sa odblokowane , disk station jest podlaczony do linksys wrt.

Czy w konsoli sie jeszcze cos wlacza ??

Bardzo dziekuje za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum