1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pomoc w wyyborze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oblivon05, Maj 2, 2011.

1. oblivon05

oblivon05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, zamierzam kupić xbx360 na allegro, zauważyłem kilka aukcji i proszę was o pomoc w wyborze.
    Moja kieszeń pozwala na wydatek kwoty (doo 400zł) i właśnie w takim przedziale cenowym szukałem konsoli.

Oto kilka linków

--

(zbanowana)

--

--

Proszę o pomoc w wyborze, ewentualnie przyjmuję oferty kupna konsoli x360 w cenie do 400zł - Mieszkam na ŚLĄSKU!

Pozdrawiam
    OBLIVON

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Za 400 zł dobrej konsoli nie kupisz...
    Wszystkie to falcon. Mozę potrzyma kilka lata a może kilka miesięcy/

4. oblivon05

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @UP

Niby dlaczego nie? jakieś wyjaśnienie? zbyt dużo nie wniosłeś do tematu swoim postem..
    czyli uważasz że za 400zł nie kupie konsoli tak? dziwne

5. nowak_Xbox

nowak_Xbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    olsztyn
    Kupisz za 400zł ale będzie to max 2 generacja gdzie może wystąpić grzanie się konsoli i pierścień śmierci. ja tez nie kupiłem jaspera mam elite i jak się dba to pożyje kilka lat ale musisz mu dać dużo świeżego powietrza :) i [poszukaj sprzedawce pewnego nie z 15 komentarzami i zamglonym opisem na aukcji. najlepiej jak udzielają gwarancji minimum 1 miesiąc.

xbox 360 (1586410640) - Aukcje internetowe Allegro

za pobraniem :)

reszta to premium :/

6. oblivon05

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Okej, ale czy wersja z HDMI nie ma jakoś tam polepszonego chłodzenia ??
    i co mam brać pod uwagę przy kupnie konsoli??

@nowak_Xbox
    przeczytaj PW

7. nowak_Xbox

nowak_Xbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    olsztyn
    Ma ale ale wychodził kilka wersji z hdmi najlepsze chłodzie ma jasper a następnie falcon i najsłabsze i największy pobór mocy to xenon.

pomocny link z Google

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

8. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. o4ka

o4ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    troche dziwne bo Jaspery nie byly produkowane w wersji Premium

Znaffca się odezwał, były jaspery premium. Jak nie jesteś pewien to nie pisz //Touch!

10. Zolopa

Zolopa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czemu tylko za 400 ? To mało na dobrego Xboxa . Jeżeli chcesz to 800 zł musisz liczyć . Ja kupiłem za 1200 :D .

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak masz tak nabijac posty to sobie daruj... nie wszyskim mamusia tyle kasy daje, ja radze szukac na allegro do skutku, okazje sie zdarzaja

12. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ee tam slima już znajdziesz za 650zł KONSOLA XBOX 360 4GB SLIM WIFI! NOWA! (1594250517) - Aukcje internetowe Allegro i to wg opisu aukcji nowego!! Lub za 540zł XBOX 360 ARCADE HDMI JASPER 539`PLN GWARANCJA (1573765780) - Aukcje internetowe Allegro jasper w wersji arcade ewentualnie elite z hdd XBOX 360 ELITE 120GB JASPER +GRA+KABEL HDMI+GWARAN (1587036628) - Aukcje internetowe Allegro . Wyszukanie tych aukcji zajęło mi jakieś 10min wiec jak posiedzisz to na pewno znajdziesz coś ciekawego. Dodaj jeszcze czy musi mieć przeróbkę bo te podane nie mają ale można znaleźć już przerobionego w tych pieniądzach baz sprzedający Ci odrazu przerobi. Osobiście naprawdę radzę Ci poczekać odłożyć jeszcze 250zł i kupić najlepiej slima ewentualnie Jaspera (arcade lub elite to niema znaczenia). Może i za 400 zł kupisz konsole ale ile ona bedzie działać? A w razie awarii tracisz 400zł wiec dołóż te parę złotych i kup porządna konsole.
    A i jak kupujesz używaną pytaj o date produkcji dzieki niej ustalisz jaką ma płytę główna (na forum jest masa tematów dzięki którym ustaliszwersje konsoli po dacie produkcji, napęciach zasilania itp), czemu koleś sprzedaje, oraz wołaj o real foto na email szczególnie gałek na padach bo jeśli koleś ci bedzie mówił że konsola jest mało smigana na gałki na padzie są wytarte .... t znaczy że była ona ostro śmigana. Pozdraiwam i mam nadzieje że coś pomogłemm

13. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A tam gadacie że falcon też łapie rrody. Ja x360 nowke kupiłem w pazdzierniku 2008 (falcon) i do dziś żadnego roda ani nic. A miała okresy że stała prawie bez świeżego powietrza z tyłu, raz spadła z szafki i dalej żyje.

Więc nie generalizujcie że falcony łapia rrody na 100%.

14. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    same falcony....lepiej poszukaj konsoli z jasperem...zdecydowanie dłużej potrzyma :)

15. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    na co musisz zwrocić uwagę?
    Przede wszystkim warto brać Jaspera, bo ma polepszone chłodzenie, jednocześnie jeśli Jasper to będzie miał HDMI, gdybys chcial sobie w HD pograć, co jeszcze?
    nie musi być nowka, kup u jakiegoś doświadczonego sprzedawcy i postaraj sie o gwarację min. 1 miesiąc najlepiej ok. 3 miesięcy :)
    pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum