1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LittleAlien, Kwiecień 5, 2013.

1. LittleAlien

LittleAlien Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od jakiegoś czasu planuję zakup konsoli. Pytanie do was: czekać na nextgeny, czy kupić obecną konsolę ?
    Jeśli doradzicie, aby kupić obecną to SLIM czy FAT na Falconie bądź Jasperze i do jakiej kwoty opłaca się obecnie inwestować ?
    Czy w xbox slim z racji tego, że jest WIFI można wyłączyć jakoś internet ?
    Czytałem, że od RGH dostaje się bana. A jeśli nigdy nie włącze internetu po tym, to także można dostać bana ? Jak to jest w przypadku xbox 360 slim, w którym jest WIFI ?
    Czy rozgrywka w obecnych grach np. Far Cry 3, Crysis 3 jest płynna, czy na wysłużonych już xboxach 360 pojawiają się spadki fpsów i rozgrywka staje się mniej przyjemna i płynna ?

Jeśli takie tematy były już wałkowane, to przepraszam, że spamuje kolejnym takim tematem, lecz zależy mi bardzo na odpowiedzi na wszystkie męczące mnie pytania.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
    ~z0nk31
    Nazwa tematu powinna opisywać problem
    Upomnienie, przeczytaj regulamin

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To zależy jakie masz fundusze. Next geny zaraz po premierze będą sporo kosztowały, w dodatku sporo czasu minie zanim ktoś upora się z zabezpieczeniami żeby móc odpalić kopie gier. Osobiście kupować oryginały jakoś mi się nie widzi, strata pieniędzy.

Jeżeli 360 to:

1. Slim
    2. Nówka slim z RGH wyjdzie Cię coś około 800 zł
    3. Nie musisz łączyć się z internetem.
    4. Mając RGH nie dostaniesz bana pod warunkiem, że nie będziesz korzystał z Xbox Live
    5. Nie ma spadków fps, gra się płynnie i przyjemnie (Przynajmniej slim nie odwala czegoś takiego. Nie wiem jak jest w starszych wersjach konsol)
    6. Kupuj śmiało.

1 osoba to lubi.
  4. LittleAlien

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest może informacja jak długo gry będą jeszcze wychodzić na obecne konsole gdy światło dzienne ujrzą nextgeny ? Bedzie to przynajmniej dwa lata ?
    Zastanawiam się jeszcze nad wersją fat z jasperem. Warto oszczędzić, czy nie opłaca się już i lepiej wziąść slima ?
    I jak to jest w przypadku, gdy będę miał rgh i nie będę się łączył z internetem przez co jak pisałeś kamilolos123 nie dostanę bana, to czy jeśli ewentualnie później ściągnę RGH (ile wynosi koszt czegoś takiego) to będę mógł spokojnie grać na oryginałach bez obawy, że w przyszłości wykryją co ja robiłem i dostanę bana ?

5. lukasz3120

lukasz3120 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po wyjściu next genów gry na stare konsole będą wydawane maks kilka miesięcy (nie licząc jakichś pojedynczych produkcji - tak jak jest z PS2, PES'y i Fify jeszcze długo wychodziły od wejścia nowej platformy). A co do tego czy opłaca się kupić Xboxa to jak najbardziej tak. Jest masa tytułów w które można zagrać już teraz, nowe tytuły do końca tego roku będą wychodziły na pewno, chociaż za rok już pewnie nie ;) A co do tego jaką wersję wybrać to ja jednak wybrałbym Jaspera. Jest tańszy ale równie bezawaryjny co Slim. Chyba że masz dużo kasy to zawsze lepiej zainwestować w nowego Slima.

6. LittleAlien

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli chodzi o Slimy to z jakim dashem najlepsze ?
    Wypowie się ktoś jeszcze w sprawie SLIM vs Jasper ?
    EDIT:Zapomniałem jeszcze zapytać się czy warto wogóle robić RGH ? Czy jeśli robić przeróbkę to LT 3.0 czy jak to się zwie ? Czy trzeba mieć do tego jakąś specjalną nagrywarkę (jeśli tak to jaką i ile ona kosztuje ?) oraz jak jest z czasem nagrywania takiej jednej gierki ? Bo czasem by się kupiło jakąś fajną grę i zagrało multiplayera. Jak to jest z banami za LT 3.0 Ban jak podepnę do internetu, czy jak spróbuje zagrać w kopie gier online ?

7. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz Xboxa 360 slim. Jest masa gier i w tym roku też są fajne tytuły które wyjdą ;) i przez jakiś czas też gry będą wychodzić. Nowa konsola będzie w Polsce pewnie droga 2000 zł za samą konsole pewnie i gry po 250 zł a przerobić konsoli przez jakiś czas nie będzie się dało.

8. LittleAlien

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak to jest z LT 3.0, o który pytałem post wyżej ?

9. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Jeżeli masz LT 3.0 to nagrywasz gry nagrywarką ihas-x24B ( koszt około od 100-150 zł zależy jak znajdziesz) z wgranym bruner maxem(jeżeli się to inaczej nazywa proszę o poprawienie mnie :)). Nagrywa się wtedy gry na płytkach ( najlepiej Verbatimkach). Możesz wtedy grać przez xbox live ( banów już od dawna nie ma). Jedna gra nagrywa się około godziny :)

10. LittleAlien

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli miałbym RGH i ewentualnie później go ściągnę (ile wynosi koszt czegoś takiego) to będę mógł spokojnie grać na oryginałach bez obawy, że w przyszłości wykryją co ja robiłem i dostanę bana ?

11. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Zawszę zostają jakieś ślady ja mam lt 3.0 więc na pytanie o RGH nie udzielę Ci odp;/

12. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgrasz org nand i bedziesz mógł grać

Wczytywanie...

Poleć forum