1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kawkazm, Styczeń 11, 2011.

1. kawkazm

kawkazm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam niedawno kupiłem konsole xbox 360 [brak okablowania] używana sprawna konsola jest z roku 2006 . Gdy podlaczylem do niej zasilacz i kabel od xboxa 360 z tego roku nie bylo obrazu . Dowiedziałem się ze tam powinien być zasilacz 203 W a nie jak ja podpinałem 150 W wiec zakupiłem 203 W ale obrazu nie ma . RROD nie wyskakuje konsola funkcjonuje ponieważ można chodzić po menu . Ale nie ma obrazu sa takie białe kropeczki . Czy ten kabel od konsoli z 2010 r może nie pasować do tej z 2006 r ? Konsola była sprawdzana przed sama wysyłką na jego kablach i chodziła. Czy to wina kabli czy czego innego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak szczerze to jesteś w bagnie kolego.
    Ile za tą konsole zapłaciłeś?

4. michlax

michlax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zasilacz 150 Watowy nie będzie pasował do konsoli, która potrzebuje 203 W bo niby jakim cudem? A co do problemu to pewnie problem kabli.

5. kawkazm

kawkazm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    za konsole zaplacilem 250 zl mam zamowiony kabel vga do niej . Droga taka naprawa czy to moze wina kabli ?

6. kozaqeczek

kozaqeczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Golina
  7. kawkazm

kawkazm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie a jesli sie okaze ze to nie kable czy mogę żądać zwrotu pieniędzy czyli [ TOWAR NIE ZGODNY Z OPISEM ]

8. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Odzyskuj kasę konsola z 2006r nie będzie działać a jeśli podziała to miesiąc i się spali.

Wczytywanie...

Poleć forum