1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 poprawa chłodzenia

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez memeczyslaw, Marzec 18, 2011.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam pytanie czy umieszczenie zwyklego wentylatora pokojwego przy xboxie w taki sposob aby nawiewał bok xboxa jest dobrym pomyslem? poprawi to temperature wewnątrz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    ? Chcesz wdmuchiwac spowrotem powietrze do xboxa?
    Nic nie rob takiego, postaw go poprostu w wolnym miejscu w miare daleko od innch przedmiotow blokujacych mu cyrkulacje powietrza.
    Zreszta JASPERY sie nie przegrzewaja... chyba ze masz jakis staroc.

4. memeczyslaw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam falcona ma ok 15 cm wolnej przestrzeni z tyłu i 3 cm po bokach nie mam mozliwosci go inaczej ustawić a chcialbym mu zapewnić chloniejsze warunki

5. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    ja Ci radzę, żebyś nie kupować jakichś podstawek chłodzących na allegro, bo to co powiedział wcześniej kolega one tylko wdmu****ą ciepłe powietrze z konsoli z powrotem do niej ;] inne miejsce zawsze się znajdzie - zrób jakieś przemeblowanie, coś przenieś, a tam daj konsole ;]

6. memeczyslaw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie mam możliwosci umieszczenia konsoli gdize indziej chyba ze na podlodze prosze o kolejne pomysly jak poprawic chlodzenie nie ingerując w konsole ma ktoś jakiś pomysł? typu nawiew wentylatorem czy postawienie konsoli na podwyższeniu? itp

Wczytywanie...

Poleć forum