xbox 360 pozeracz wifi

piniu

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam taki problem, jeżeli uruchomię konsolę, która łączy się z internetem za pomocą wifi, to innym urządzeniom spada transfer do tego stopnia, że nie idzie otworzyć strony. Najdziwniejsze jest to, że siła sygnału z rutera jest idealna. Dziwne jest również to iż po odłączeniu konsoli od rutera pozostałe urządzenia też mają problem z transferem.
Xboxa konfigurowałem z statycznym i dynamicznym IP i nic nie dało.
Jaka może być przyczyna tak dziwnego zakłócania sygnału z rutera?
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Jaki model routera?

Tapnięte z Galaxy Ace
 

piniu

Świeżak
Świeżak
linksys WRT54GH z 2011 roku

Własnie podłączyłem przez kabel i działa idealnie.

Nie mogę tego rozgryźć.

Wystarczy, że uruchomię konsolę przez wifi to wszystko tak muli ( 2 laptopy), że strona otwiera się pół godziny. Aha xbox też nie może się zalogować.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
polecam zakup nowego routera :]
//edit

daleko masz od routera do konsoli ?
bo może to kwestia zasięgu ale wątpię.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
TP-LINK świetnie sobie z tym radzi :) , mam w porzo neta i nie zanotowałem żadnych spadków transferu :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Miałem podobny problem z routerem - po odpaleniu Ps3 rozlaczalo internet. Przyczyny nie znalazłem, wymieniłem router.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

piniu

Świeżak
Świeżak
może to dziwne ale po rozłączeniu - wyciągnięciu z xboxa wtyczki od kinecta - wszystko działa normalnie.

Jutro to sprawdzę i dam znać.
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
ja kiedyś miałem w routerze włączone "inteligentne" zarządzanie transferem i właśnie ono było przyczyną takich problemów.
 

piniu

Świeżak
Świeżak
udało mi się rozwiązać mój problem z wifi.

Internet mam z kablówki, aby podłączyć dwa telewizory, internet i radio do wieży rozdzieliłem sygnał dwoma różnymi rozdzielaczami i to spowodowało obniżenie transferu. Po wyrzuceniu jednego rozdzielacza wszystko wróciło do normy.

Dziwne jest to, że transfer był idealny, jeżeli nie był uruchomiony xbox ( niezależnie czy był podłączony do rutera przez kabel, wifi lub w ogóle nie podłączony do neta)

Widocznie wywalony rozdzielacz sygnału antenowego nie lubił zasilacza i xboxa, który zakłócał cały sygnał.
 

Do góry Bottom