1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartek25, Listopad 2, 2012.

1. bartek25

bartek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Chyba będę zmuszony sprzedać mojego klocka, i tak się zastanawiam ile mógłbym za niego wziąć. W skład zestawu wchodzi Xbox 360 Falcon Premim 20 GB (16.09.2008r.) z LT 3.0, pad Razer Onza (nówka, używany może tydzień), zasilacz, kabelek HDMI i RGB. Mam jeszcze probe'a, tylko nie wiem czy lepiej wyjdzie dożucić go do zestawu, czy sprzedać oddzielnie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    300-350

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. bartek25

bartek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie też myślałem o cenie w tej granicy. Dzięki za pomoc.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    jest to falcon wygląda jak jasper bynajmniej ma ostatnie dni:D zobacz na zasilaczu

Wczytywanie...

Poleć forum