1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium 20GB 08.2007r Ixtreme 1.5 BAN

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez raforza2, Listopad 19, 2009.

1. raforza2

raforza2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Proszę o wycenę mojego sprzętu.

1. Xbox 360 Premium 20GB, przeróbka Ixtreme 1.5, zbanowany, zakupiony 08.2007r.

2. Wszelkie okablowanie oraz zasilacz

3. 2 orginalne pady

4. Headset

5. Dwie orginalne gry ( Forza 2 , PGR 3)

6. Podstawka pod konsolę

7. Dodatkowe info:
    - Ponad rok temu wymieniony napęd w serwisie xbox (Benq)
    - Rok temu RROD po czym konsolka została wysłana do profesjonalnego serwisu w którym zrobiono rebailing oraz poprawiono chłodzenie. Od tego czasu śmiga że aż miło i dużo mniej sie grzeje.

Chcę ją sprzedać gdyż dostałem BANa a gra na live jest dla mnie bardzo ważna ;(. Będę wdzieczny za info ile mogę dostać

2. Lotnik421 Xbox One

3. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    za pkt 6.

przeszukanie i do 3 lat więzienia

mam nadzieje ze moją wycena Ci pomoże

4. Ronson

Ronson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Handel Piratami jest zabroniony;/ Temat do kosza.

5. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie róbta tu offtopu tylko wyceńcie jego ofertę :p
    na moje oko zestawik warty ze 400-500 zł zależnie od płyty głównej. Nie licz na kasę za kopie, ponieważ nie są nic warte, nie ma co liczyc na to że ci kupią to licząc po 7zł na każdego pirata.
    @up co prawda oni mają rację co do tego z piratami, ale po prostu nie pisz tego w opisie aukcji lub dopisz e-mailem kupującemu , czy chce żebyś mu gierki dołączył.

6. raforza2

raforza2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, ludzie, czizes, punkt 6 usunięty, sorki, sądziłem ze jak w opisie jest ze konsola przerobiona to wiadomo że...... OK, dzięki, można zamknąc temat i tyle. Dodając, kolego Elemp, nie bądż taki mądry bo sam dostałeś BANA co widać po opisie... reasumując, po przeszukaniu Twojego mieszkania... razem siedzieli bysmy w celi. Takze komentarze zostaw dla siebie a udzielaj sie w konkretnej kwestii. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum