1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 premium 20gb 2 pady 50 gier - wycena

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ej No ?! xD, Listopad 8, 2008.

1. Ej No ?! xD

Ej No ?! xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak myslicie ile moge wziasc za tego xboxa? Ma zamontowane nowe chlodzenie jest z tego roku. Pady bezprzewodowe jeden na baterie drugi na akumulator z kablem ktorym naladujesz go podlaczajac do konsoli. Jest przerobiona. Gry wszystkie w zielonych pudelkach z okladkami wiec kolekcja bardzo ladnie wyglada nie bylo z nia nigdy zadnych problemow. Sprzedaje bo nie mam czasu grac a konsola stoi.

/Nazywaj dokładniej tematy ;) /Realizer

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Xbox 360 premium 20gb 2 pady 50 gier - wycena

Jak jest to falcon z BenQ to wydaje mi się że 1000zł za Xboxa dostaniesz, a gry to zależy jakie tytuły masz...Oczywiście jeżeli to orginały

4. Ej No ?! xD

Ej No ?! xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Gry nie sa oryginalne i nie sprzedaje oddzielnie chce caly zestaw sprzedac a gry same nowosci Gears of war 2 far cry 2 Call of duty 5 (world at war) fifa 09 pes 2009 no i gta4 no wszystkie gry te lepsze jakie byly to mam

5. wojtekr

wojtekr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Skwierzyna

900-1000 a gierki to każdy sam moze ściągnąć, to powinien być moim zdaniem miły nielegalny gratis zachęcający do kupienia.

6. Defmastero

Defmastero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wydaje mi sie ze za gre powinienes brac max 3-4zł, czyli wartosc czystej plytki... konsola kolo 1000~ :)

Wczytywanie...

Poleć forum