1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Premium 20GB Ixtreme - COD:MW2 TEKKEN 6 !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez raph, Listopad 7, 2009.

1. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Do zaoferowania mam w 100% sprawną konsolę Xbox 360. Napęd Lite-on flash ixtreme 1.60.

Konsola wyprodukowana pod koniec 2006 roku, jednak ok. 4 miesiące temu była w serwisie Microsoft, gdzie została wymieniona płyta główna oraz napęd na całkowicie nowy, dlatego też ryzyko awarii jest znacznie zmniejszone.

W oferowanym przeze mnie zestawie znajdują się:

Konsola Xbox 360
    Oryginalny Dysk 20GB (na dysku demka oraz pełna wersja Trial HD)
    Oryginalny bezprzewodowy Pad Xbox 360
    Oryginalny Headset
    Bardzo dobrej marki kabel do monitora + optyczny (wartość ok. 100zł)
    Oryginalny Zasilacz
    Xbox live gold do końca listopada
    Oryginalny karton
    Instrukcje i wszelkie pozostałe papierki

UWAGA! Ok. 50 gratisów, w tym najnowsze tytuły takie jak Tekken 6, Call od Duty Modern Warfare 2, NFS: Shift, Forza Motorsport 3, FIFA10, (wszystkie na bardzo dobrej jakości nośnikach)

Zestaw wprost wymarzony dla gracza. Tylko usiąść i śmigać w tylko najlepsze gry.

Konsolę sprzedaję, ponieważ kupiłem PS3.

Zdjęcia na życzenie mogę przesłać mailem.
    Możliwy odbiór osobisty.

Cena: 700zł

ALLEGRO:
    XBOX 360 Premium 20GB Ixtreme - COD:MW2 TEKKEN 6 ! (809506563) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum