1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium 60 gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Knoper93, Wrzesień 15, 2009.

1. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Mam do sprzedania Xbox-a 360 premium 60gb. Konsola ma nie cały, rok z grudnia pierwszy raz odpalona w lutym. Konsola jest przerobiona, gry zawsze instalowałem na dysku, napęd Litle-on (nie wiem jak się pisze) nie zbanowana, w zestawie: 1 pad, kabel do TV ( ten standardowy), kabel do monitora, jakaś przejściówka (była w zestawie), headset, dysk 60 gb, 13 gier na płytach Verbatima w zielonych pudelkach z okładkami (z wyjątkiem dwóch)dorzucam jeszcze 1 płytkę DVD DL Verbatima czystą. Sprzedaje ponieważ zbieram na jakiś motorek. Zainteresowany proszę o kontakt na gg: 7390865 lub komórka: 668116515 odpowiadam na SMS-y na pewno się dogadamy

Wczytywanie...

Poleć forum