1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 premium 60gb iextreme 1.61 ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zberek, Grudzień 5, 2009.

1. zberek

zberek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    mam do sprzedania konsole zakupioną parę dni przed wakacjami, którą niestety dosięgła sprawiedliwa ręka microsoftu ;)
    zestaw bardzo bogaty, o który dbałem, lecz mi zależy na dostępie do internetu, więc zmuszony jestem sprzedać.
    ogólnie w skład wchodzą:
    - konsola
    - wszystkie kable, papierki, folie, pudełko etc.
    - 2 pady
    - headset
    nie wiem ile można chcieć za banana ale myślę, że dobra cena byłaby około 750zł
    jeśli ktoś jest zainteresowany albo ma jakieś pytania to pw lub email: zberek@gmail.com

Radzę poczytać regulamin

nieaktualne

2. Lotnik421 Xbox One

3. head67

head67 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupie sam dysk

Wczytywanie...

Poleć forum