1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Premium 60GB JASPER

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mate08, Luty 18, 2010.

1. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    kupię xbox 360 jasper może być arcade ale z dyskiem(60-120) headset i to co w zestawie arcade czyli zasilacz pad itp. Konsola nie przerobiona. Na gwarancji. Najlepiej jak by to był premium ale rozważe arcade z dyskiem.Przydały by się gry. Max 760zł Czekam na oferty
    pisać GG:3306994

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matisoov

Matisoov Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam Prawie jak Nową Konsole Xbox 360 Premium 60 GB tylko ze Falcon Ale mam ładny zestaw :)
    [Zamienię]Xbox 360 Premium 60GB+2 pady +6 gier
    Tu są informacje co do mojej konsoli jeżeli będziesz zainteresowany napisz do mnie na gg
    GG : 7878842

4. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a może interesuje Cię nowy ARCADE jasper ?
    Kod:
    http://allegro.pl/item925494044_nowy_nowa_xbox_360_arcade_jasper.html

5. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    nie aktualne

Wczytywanie...