xbox 360(premium, arcade, elite) jasper tani

arko

Świeżak
Świeżak
Witam, poszukuje xboxa 360 w wersji jasper, obojętnie czy premium, arcade, elite, badz slim 4gb tani
interesuje mnie taki zestaw:
-konsola(przerobiona lt 3.0, a jesli nie to lt 2.0, stan bardzo dobry,)najlepiej elita
-pad(oryginalny), moze byc bez pada, ale jakies w miare tanie
-kabel composite, component najlepiej
-najlepiej wraz z dyskiem, bez dyska jakeis tansze.
-zasilacz, itp
-niezbanowana
-a co bedzie wiecej to lepiej wszystko mozna dogadania
Nie naprawiana, nie uszkodzona, najlepiej zesatwy z pudłami.
Pozdrawiam i czekam na propozycje.
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
mam falcona 60gb w orginale sprzedam za 370zł moge wgrac ci aktualizacje i lt 3.0 jak chcesz ale masz pewnosc że konsola niejest katowana ma dash który niewidział nowych gier kontakt gg 21955408 moge dołożyc wtedy kilka gier
 

nemo7

Użytkownik
Użytkownik
Mam Jasperka z RGH i calym zestawem na sprzedaż.
Do jakiej kwoty szukasz? Skąd jesteś?
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
 

arko

Świeżak
Świeżak
Jakris pisałem, ze chce jaspera, a ty najpierw napisałes ze falcon, pozniej, ze jasper, wiec jak w koncu. Widziałem, ze 400zł, ale niby wikeszy zestaw, pad kable wiecej, wiec jaka cena? nie interesuja mnie inne wersje. Szczerze to tak 350-450zł, w razie co moge sie zastanowic nad wyzszymi ofertami, ale to musi byc dobry zestaw, raczje tansze mnie interesuja. Radom
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
jak co to mam niejedną konsole a jaspera dostałem zaraz po napisaniu posta tobie z falconem więc jesli chcesz to sprzedam ci taki zestaw jaki tylko chcesz posiadam pady okablowania czy dysk od falcona więc jakie masz życzenie taki zestaw kont przez ogłoszenie
 

Do góry Bottom