1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium Falcon - iXtreme LT+

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hextor, Kwiecień 16, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    -------------------->Allegro!!!<--------------------

Witam, mam na sprzedaż moją konsolę Xbox 360. Sprzedaję ponieważ przesiadam się na PC :) Konsola służyła mi głównie do grania offline, choć grałem kilka razy z kolegą na Xbl. Konsola przerobiona iXtreme LT+ 1.1, niezbanowana ani nie oflagowana. Ma wgranego dasha 2.0.12625.0. Jest to niezwykle mocny egzemplarz Falcona. Od nowości nie zawiódł mnie, ani razu nie uświadczyłem przegrzania, RROD'ów czy innych zawieszek w trakcie gry.

Na zestaw składają się:

- Konsola - stan BDB - te dwie naklejki można spokojnie odkleić nie pozostawiając śladu

- oryginalny zasilacz - stan BDB

- oryginalny dysk MS - 20 Gb - stan BDB

- 2 oryginalne, białe, bezprzewodowe pady - stan BDB (wytarte wypustki lekko)

- 2 kable Component

- oryginalna przejściówka MS z chinch'y na Euro złącze

- kabel Ethernet z zestawu

- oryginalny, nowy, nigdy nieużywany headset MS - stan idealny

- nakładka silikonowa na pada firmy Mad Catz - stan dobry

- oryginalny zestaw Play'n'Charge

Wszystko sprawne i gotowe do gry ;)
    Sprzedaję jako cały zestaw. Nie bawię się w rozprzedawanie tego pojedynczo. Oferty na pw i gg: 10227769

Posiadam odczytany klucz napędu - który wysyłam na maila bądź zgrywam na płytę dla kupującego!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Obniżona cena zapraszam do licytacji/kupna - naprawdę warto!

Jeżeli chcecie kupić tą konsolę a macie inne oferty to proszę pisać! Jakoś się dogadamy!

Wczytywanie...

Poleć forum