1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 PREMIUM HDMI 60 GB (ix 1.6) nie zbanowana.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shaggy, Listopad 6, 2009.

1. shaggy

shaggy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to treść którą przygotowałem na aukcje allegro, daję to na forum, bo może ktoś będzie zainteresowany. Powód sprzedaży prosty i przejrzysty SONY PS3 jako kolejna platforma do gier.
    Kontakt na gg: 35062 lub telefonicznie: 660 674 389

link do allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=808705714

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem aukcji jest: konsola xbox 360 PREMIUM HDMI z dyskiem 60 GB (ix 1.6) (falcon, rok produkcji lipiec 2008), data zakupu sierpień 2008, czyli posiada jeszcze gwarancję. Stan sprzętu idealny, pełne okablowanie i akcesoria, wszystko w stanie idealnym (jestem w tym względzie maniakiem, konsola wycierana miękką specjalną ściereczką, zero rysek na obudowie itp.). Konsola nigdy nie sprawiała kłopotu, nie zawieszała się, ani nie miała jakichkolwiek awarii.

W komplecie:

* konsola xbox 360 z dyskiem 60 GB

* pełne okablowanie, akcesoria, pad + headset + wszystkie instrukcje i papiery z pudełkiem tak jak było zakupione w sklepie.

* konsola posiada wszystkie papiery, dowód zakupu (paragon).

* przerobiona ix 1.6 (czyta kopie gier), plomby według serwisu, który zajmował się przeróbką nie naruszone co daje podobno mimo przeróbki szanse na naprawę gwarancyjną w wypadku awarii. Sprawdzałem pod faceplatem faktycznie plomba jak nowa.

* dołączam klucz z napędu DVD potrzebny czasami do kolejnych przeróbek na nowszy ixtreme.

* nie zbanowana, (bardzo mało używana, grana 2 do 3 dni w tyg. do 3 godzin maks. Bywały tygodnie, że w ogóle nie była włączana).

* gra odbywała się na oryginałach i dokładnie sprawdzonych kopiach gier, żadnego odpalania gier przed premierą, raczej bardzo długo po premierze. Obecnie trwa fala banowania konsol, tak więc jeśli mimo wszystko ktoś chciałby grać online na kopiach gier to robi to na własne ryzyko!, (warto przeczekać,) i do końca nie wiadomo, też czy kiedykolwiek będzie można już grać bezpiecznie na przerobionych konsolach w internecie , tak więc jest to oferta dla osób które chcą grać sobie spokojnie offline. Na aukcjach już pojawiają się zbanowane konsole, jednak nie pozwalają one na instalację gier na dysku twardym (dysk jest praktycznie bezużyteczny). W przypadku mojej konsoli wszystko działa.

* konsola posiada wszystkie najnowsze aktualizacje, włącznie z kodekami do odtwarzania filmów. Wszystko chodzi bez zająknięcia, instalacja gier na dysku, granie bezpośrednio z płyty itp.

Gratis dodaje oryginalną grę Burnout Paradise – stan idealny.

* Proszę o dokładne przeczytanie treści mojej aukcji, i tylko uczciwe oferty,

* Wpłata tylko na konto z góry, nie wysyłam za pobraniem,

* Zdjęć nie dołączałem do aukcji, bo konsola nie różni się niczym od standardowych, jest w idealnym stanie. Na specjalne życzenie mogę jednak wykonać dodatkowe foty plus nagrać film całego działającego sprzętu.

* Wysyłka zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na konto, możliwość odbioru osobistego (Bartoszyce - Warmińsko-Mazurskie).

* Dane do przelewu (numer konta itp.) wysyłam zaraz po wylicytowaniu.

Wczytywanie...

Poleć forum