1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium HDMI RROD 0110

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WithheldRug578, Styczeń 12, 2013.

1. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    We wrześniu chciałem przeczyścić xboxa otworzyłem go nie zdejmowałem radiatorów oczyściłem z kurzu. Włączam konsolkę i tu bam rrod 0110. Czytałem o tym że to wskazuje na ramy ale w 99% zawsze trafia na gpu. Pytanie czy rebelling coś pomoże. Płyta główna to falcone. Może ktoś zajmuje się rebbelingiem w woj. śląskim??
    Jeszcze do tego chciałem wysłać do m$ żeby mi naprawili ale 350 zł za naprawe to przesada dla tego na allegro znalazłem serwis z gwarancją na 6 miesięcy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Zapomnij o płatnej gwar. w microsofcie, poszukaj na allegro, wyślij konsolę i tyle. w 150 zł z wysyłką powinieneś się wyrobić. Osobiście odradzam naprawy, sprzedaj to na elektroniczny złom, dozbieraj i kup jaspera albo slima, twój falcon jeśli raz będzie naprawiany, to jego dni od naprawy znów będą policzone.

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Ten x to zlom nie laduj kasy w to nawet juz. Na czesci i kup jaspera .ktos dal do koca i ruszyla ale nie polecam napraw youtube

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    szkoda pieniędzy na naprawe bo i tak padnie za pare miesięcy. Lepiej kup jaspera lub slima

6. WithheldRug578

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    To zależy bo mój kumpel też miał falcona i też dał do naprawy i wytrzymał lata. Z tym to jest różnie raz potrzyma tydzień a raz 4 lata. Kto by kupił xboxa z rrodem na części. Na slima nie mam kasy.

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    To jaspera od 400zl. To bys zdziwil ale duzo nie dostaniesy

8. WithheldRug578

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dostałem od wujka właśnie moją wskrzeszoną kosolę okazało się że tylko rebbeling pomaga xboxowi. Reflow czy jak to się pisze jest to wygrzewanie i to działa na pare miechów. Jeśli ktoś zajrzy na ten post i zastanawia się nad rebbelingiem to odrazu mówię nie czekaj tylko daj do serwisu i po problemie:))))))

Wczytywanie...

Poleć forum