1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium JAsper??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez yecoras, Grudzień 25, 2009.

1. yecoras

yecoras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem ostatnio konsolkę od znajomego i jest taki problem a czy to napewno jest jasper ..;/ Konsola wyprodukowana jest w 2009-02-10 roku zasilacz ma 175W capienie 12V-12,1A,5V-1A wersja pudelka z gra burnout paradise ultimate oraz Triwal co mnie niepokoi dokładnie to gdzie jest ta dodatkowa pamięć przy ustawieniach konsoli pokazuje mi tylko dysk przy odpięciu dysku nic żadnej pamięci czy to możliwe ze to nie jasper??

Proszę o pomoc pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Zasilacz może być 175W, co do tego 12.1A to Jasper, a jeśli chodzi o pamięć to tylko Arcade ją chyba posiadały, sam w Elite nie mam. :)

4. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na 100% Jasper, jezeli masz jeszcze watpliwosci to otworz konsole i zrob fotke bebechow, i wrzuc tutaj to Ci powiem dokladnie :).

5. yecoras

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    otwierać nie bede co mogę jeszcze dodać to na pudelku pisze LOT NO:0911 mnie tylko zastanawia z tą pamięcią ze jej nie ma...

6. Hesperide

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Mówie Ci, tylko Arcade ją mają. Sam miałem z tym dylemat. Wrzuć nam fotke konsoli z tyłu tam gdzie jest 'wtyk' od zasilacza, wtedy Ci powiem czy na 100% to jest Jasper: )

7. yecoras

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tu masz zdjecie:
    Imageshack - img4808s
    i jeszcze jedno pytanie mam stary tez dysk i mój profil po przełożeniu do tej konsolki pisze ze jest profil uszkodzony i czy jak wezmę usunę profil bez usuwania wszystkich danych tylko profilu to czy po wykonaniu tego będę mógł przy przywróceniu gametagu zaktywuje profil z dysku??

8. Hesperide

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Chłopie masz Jaspera :p 1000%. A co do dysku to nie wiem, nie miałem z czymś takim doczynienia, ale co do Jaspera to jestem pewny na milion % :) Myśle ze pomogłem i sie nie zamartwiasz :DD

@edit

Moge Ci wrzucić moje zdjęcia abyś miał pewność już, chwilę to potrwa ;D Muszę iść do kościoła więc pózniej zamieszcze.

@edit2

zdjęcia mojej konsolki jasperek ;d

9. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co do dysku, to nie, bo savy tez zostaly uszkodzone, ja przed sprzedaza swojego zbanowanego dysk sformatowalem, schowalem do szafy i czekam na arcade

tylko arcade maja wbudowana pamiec
    Jasper na 10000%

Wczytywanie...

Poleć forum