1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium (LT 2.0+) działanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 1ere1, Czerwiec 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. 1ere1

1ere1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem zielony jeżeli chodzi o konsole i mam takie pytanie konsola jest przerobiona jak w tytule dołączone były do niej gry(nie oryginalne) i jeżeli chciałbym zagrać w gry typu max payne 3 lub fife 13 jak wyjdzie to czy gry będą mi działać na tym czy będę musiał coś aktualizować i czy jak już zaktualizuje konsole to te gry które mam nagrane dalej będą bez problemu działać. dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Prawdopodobnie będziesz musiał zaktualizować Dash'a. Przeczytaj: "Aktualizacja tematu (19 maja 2012r.) tematu z sygnatury.

1 osoba to lubi.
  4. 1ere1

1ere1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki za pomoc

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum