1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium Xenon , Taniocha !! PILNE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matisz01, Marzec 6, 2010.

1. matisz01

matisz01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tani Xbox 360 w 100 % sprawny ! <pilnie sprzedam >

Witam . Mam do sprzedania konsole Xbox 360 w wersji premium . Konsola dostała niedawno RROD z kodem 0102 . Oddałem go do punktu naprawczego Konsol. Błąd naprawili , konsola śmiga jak ta lala . Nie ma bana bo grałem w oryginalne gry . Nie jest tez przerobiona .Była Tylko Raz rozkręcana - punkt w którym była naprawiana . Jestem drugim właścicielem . Kupiłem ją od właściciela który jej nigdy nie rozkręcał . Konsola bez wejścia HDMI . Data produkcji - 2006.08.14 . Stan wizualny konsoli oceniam na 5 + .
    W zestawie znajduje się :
    -Konsola
    -Zasilacz 203 Watt
    - kabel do TV - HDTV
    -oryginalny kabel ETHERNET
    - oryginalne pudełko .
    Więcej akcesoriów nie mam .
    Ceną jaką chce za nią to 300 zł . Ewentualnie proszę składać oferty na numer GG 12305243 lub nr telefon 794227317 .
    Wysyłka 20 zł . Możliwy tyż odbiór osobisty w Gdyni . ;p Zależy mi na szybkiej sprzedaży ponieważ potrzebuje gotówki ,
    Oto fotki konsoli :
    Yfrog - 87965783 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 42992322 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 66067030 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 63925718 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 24344875 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 42282413 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 49843700 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 38433726 - Uploaded by Imageshack user
    Yfrog - 18277570 - Uploaded by Imageshack user

Pozdrawiam .
    Proszę Admina o dodanie do działu sprzedam