1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium Zacina sie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mati_2006, Listopad 26, 2009.

1. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Posiadam konsolkę Xbox 360 Premium data produkcji 2008 :( problem polega na tym że przy włączeniu konsolki zacina się na samym początku gdy pojawia się logo Xboxa jest tak za każdym razem Sprawdzałem kable czy nie są luźne i nic wszystko jest ok z kablami Co to może być ??? ile kosztuje naprawa ??:yeye: Za pomoc od razu dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. gawron275

gawron275 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola musi mieć duzo powietrza wokół siebie. Wloty wentylacyjne nie mogą byc zasłąniane. Możliwe, że te scinki sygnalizują rychłe uszkodzenie konsoli.

4. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możliwe dlatego konsola nie chce się włączyć tylko zacina na samym początku i nic więcej Tak się składa że miała mało wolnego miejsca na cyrkulacje powietrza Tylko ile będzie kosztowała naprawa ???? dalej nie wiem :(

5. wilku1212

wilku1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wawa
    Wszystko zalezy od tego co sie z nią tak na prawde stało
    a grzeje sie??
    moze wystarczy tylko paste chłodzącą wymienic

6. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola nie grzeje się wszystko ładni chodzi nie ma żadnych hałasów :( tylko tyle że zawiesza się

7. wilku1212

wilku1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wawa
    hmm a w jakim miejscu ją trzymasz i czy w pozycji stojącej czy leżącej??
    bo ja np tez mam konsolke z 2008 roku i zawieszała mi sie w pozycji stojącej a w lezacej nic sie nie dzieje...to zaczęło sie dziać po jakiejs czynniosci czy właczyles konsolke tak jak zawsze i sie zaczęlo??

8. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sory że odkupuje temat ... :} ale mam ten sam problem i jak naprawiłeś ten problem ? oraz co było przyczyną ? ;]

9. Gorgol

Gorgol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ładny z ciebie górnik. A skąd mamy wiedzieć co było przyczyną Twojej awarii? Może błąd w aktualizacji i dlatego się ścina, a może konsola się przegrzewa,a może płyta porysowana? Jest tyle opcji, że nikt nie da Ci jedno znacznej odpowiedzi.

11. Gemini

Gemini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi dziś pojawiło się to samo.
    Jakiś czas temu moja konsola bez żadnych ostrzeżeń wypięła się na mnie i pokazała mi 3 czerwone światełka :). Na gwarancji zmieniono mi płytę główną i poprawiono wentylację. Dziś konsolka postanowiła zawieszać się już w czasie uruchamiania się. Dziwne bo stoi tam gdzie stała od zawsze.
    Nie fajnie :/

Wczytywanie...

Poleć forum