Xbox 360 Premium

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Za ile można kupic nowego xbox 360 premium dysk 60GB no i przedewszystkim gdzie go mozna nabyc?
 

Kisiel1994

Użytkownik
Użytkownik
zależy...
nie przerobiony to kupisz chyba od 900zł
poszukaj na allegro.pl , teraz może nie ma takich super ofert, ale powinne być na święta lub po świętach
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja właśnie sprzedaje używanego (kupiony w kwietniu), przerobionego, niezbanowany.
Dużo na nim nie grałem, tyle co po szkole i przez wakacje więcej.
Więcej na aukcji.
Xbox 360 Premium! Okazja! (818993316) - Aukcje internetowe Allegro

Szczegóły na PW lub gg
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No na pewno na święta będzie mnóstwo ofert Premium, szczególnie że zostały wycofane z produkcji....

Dołóż troszkę i kup za 1000zł wersję Elite
 

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Skolud Szkoda ze tak daleko od Lublina bo ja tylko odbiór osobosty.
Dobra temat można zamknac
 

wujcior

Banned
Użytkownik
Premium zostały wycofane z produkcji (60 gb) naszczeście kupiłem w tamtym roku na gwiażdke 60 gb ale może na świeta bedzie jaka reszta premium a jak nie to tylko allegro :(
 

modernbone

Użytkownik
Użytkownik
ja ci odradzam uzywki na allegro ,po fali banow na pewno trafia sie cwaniacy probujacy sprzedac swoje zbanowane klocki .Tylko sklep (swiateczne promocje) bedziesz mial pewnosc ze klocek nie zbanowany a przerobic zawsze zdazysz ,twoj wybor to bedzie :)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
ja ci odradzam uzywki na allegro ,po fali banow na pewno trafia sie cwaniacy probujacy sprzedac swoje zbanowane klocki .Tylko sklep (swiateczne promocje) bedziesz mial pewnosc ze klocek nie zbanowany a przerobic zawsze zdazysz ,twoj wybor to bedzie :)
jeżeli ktoś nie zamieści w opisie aukcji, że konsola JEST lub MOŻE BYĆ zbanowana to po zakupie kupujący może się ubiegać o zwrot pieniędzy z powodu towaru niezgodnego z aukcją ^^
 

Szonkok

Użytkownik
Użytkownik
ttak to prawda bo to ukrycie wady towaru
tylko o to chodzi ze to zawsze jakis problem (dodatkowe koszta przesylki itp.)
 

chranchips

Świeżak
Świeżak
Popieram kolegę kilka postów wyżej :p?
Dołóż te 100 zł i kup elite :p Warto.
 

Do góry Bottom