1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nikroy, Czerwiec 15, 2010.

1. nikroy

nikroy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Rzeszowa
    Chciałbym się dowiedzieć za ile mogę sprzedać (i jeżeli ktoś jest zainteresowany, to może do mnie pisać w tej sprawie) tego Xbox'a 360.
    Premium (Falcon)
    + Dysk 60GB
    + Cały osprzęt, który był w pudełku (pad, headset, zasilacz i inne tego typu rzeczy)
    + iXtreme 1.4
    Konsole BEZ bana, nigdy do net'a nie podłączana

*Chciałbym zaznaczyć, że napisanie o GRACH nie jest skierowane tutaj chęcią ich sprzedania (wiem, że to zabronione), tylko chęcią pokazania kupującym możliwość ich otrzymania (bo jak sprzedam, to po co mi one w domu?).*
    + 40 "kopii" zapasowych gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    450-500

4. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    jakos w tych granicach wezmiesz ;) a co zbierasz na nowego x`a? to odrazu zostan przy tym co masz to tamten to zadna rewelacja ;P

5. nikroy

nikroy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Rzeszowa
    Zbieram na nowego, ale starego X'a. Jeżeli wiesz co mam na myśli. Chce się ZALEGALIZOWAĆ :D.

A nie da się troszkę drożej? Chce sobie kupić nowego (do 500zł) X360 Arcade z dyskiem (jakby ktoś widział takiego to info mile widziane! ;)), Jaspera, nie przerobionego. I do tego jakieś 3, góra 4 gry na początek. Żeby po multi śmigać. Dlatego sprzedaję tego premium.

6. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak chcesz się zalegalizować to po co ci nowa konsola ? zrób unflash napędu i wszystko, przecież jak jej nie podłączałeś do netu to bana nie dostaniesz

Wczytywanie...

Poleć forum