1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 PREMIUM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez logai94, Grudzień 4, 2011.

1. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co myślicie o tej wersji Xbox-a? Czytałem nie wielu forach że to najlepsza wersja oprócz wersji SLIM. Co o tym myślicie?
    Kupiłem Xbox 360 Premium na allegro za 660zł + 2 pady, przeróbka Lt +2.0, dobrze zrobiłem?
    Czekam na odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wersje premium były w każdej wersji płyty głównej. Sprawdź jaka płyta główna. Jedyna która jest podobna pod względem bezawryjności do slima to jasper.

4. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no różnicy z elite dużej nie ma. za wyjątkiem dysku oraz faktu że premium do 2007 roku nie posiada hdmi. elite także ma oddzielne wyjście audio Toslink. a tak to sie niczym nie różnią wiec zakup jak najbardziej pozytywny

5. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gość z allegro pisał że ma płytę Falcon. z poprawionym chłodzeniem

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    falcony się psują i chłodzenie tam nic nie da tak naprawde i najlepsze płyta przed slim to jasper

7. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sory że post pod postem, ale najbardziej chodzi mi o chłyodzenie i tego Rooda, ile można godź grać zeby konsola pochodziła nastepne 2 lata.

8. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Więc będziesz widział jak to się będzie sprawowało. Miałem falcona po równo3 latach rrod. Oddałem na rebaling, potłukłem dość intensywnie jakieś 7 miechów i sprzedałem bratu a on dalej tłucze i jak na razie jest ok. Zmieniaj pastę termoprzewodzącą co jakiś czas i będzie ok.

9. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    grać sobie możesz ile chcesz to nie od tego zależy ile grasz . wiadomo jak na niej nie grasz to się popsuje tak szybko jakbyś grał codzienie

10. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tzn, bo nie zabardzo rozumiem.. znalazłem chłodzenie do xboxa z tyłu montowane koszt około 20 zł..

11. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To nic nie daje a jeszcze pogarsza sprawe. sprawdzaj paste i nie dokładaj zewnętrznego chłodzenia bo może zaszkodzić zamiast pomóc.

12. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a masz może jakiś schemat jak wymieniać taką pastę i gdzie ten proc jest, bo to tam tak?

13. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  14. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    ogólnie za 660 zł znalazl bys na bank slima 4gb a moze nawet jakims cudem udalo by ci sie za te kwote nabyc slima z 250 gb(za 700 zł to juz napewno) a w 100% znalazł bys za 550 elite z plyta jaspera za 550 zł plus 40 zł na usb probe i sam przerabiasz i wogole :] ze tak powiem ****owo zrobiłes ze kupiles te konsole ale to tylko moje zdanie :]

15. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Szkoda że nie zapytał przed kupnem ale lepiej teraz doradzić jak tę konsole dobrze utrzymać i przedłużyć żywotność niż pisać po fakcie że zły zakup. Poza tym falcon nie taki zły jak go malują (jak się dba czego ja nie wiedziałem i rrod)

16. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jaka najlepiej paste?

17. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    teraz to najlepiej zadzwoń do gościa co kupiłeś. powiedz że skoro kupiłeś to i tak zostaje u ciebie i niech ci jak na spowiedzi powie czy była konsola naprawiana, i kiedy pasta była zmieniana. Pasta spokojnie rok wytrzymuje więc jeżeli powie że wymieniana niedawno to sie nie masz czym martwić tylko grać. Jak powie że użył dobrej jakościowo pasty to spokojnie potzryma 2 lata a nawet więcej.

18. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak gość powie ze od 2008 roku nie wymieniał pasty, to co .. konsola przychodzi do domu i kupować paste(tylko jaka) i wymienić i jeszcze w 2 latka pochodzi?

19. mlodybalon

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak nie była robiona i w dobrze wentylowanym miejscu postawisz to wymień paste i myślę że będzie ok. Ale konsola rzecz martwa a jak wiadomo rzeczy martwe są złośliwe więc nigdy się nie dowiesz jak długo będzie działać.

20. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam jeszcze jedną prośbę, bo jeszcze gość konsoli mi nie wysłał, więc można jeszcze wycofać .. i prosił bym cię/was abyś mi znalazł dobra konsole, przeróbkę, LT +2.0, dysk, 2 pady. Jakiś dobry model. dziękuje z góry.
    najlepiej z serwisu allego

21. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum