1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Prezent

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radorian, Grudzień 10, 2011.

1. radorian

radorian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem jako prezent na święta chce xbox 360.
    Tutaj mam interesującą mnie konsole XBOX 360 4GB IGŁA,PRAWIE NOWA NAJTANIEJ!!!+ 2 GRY (1989670802) - Aukcje internetowe Allegro
    Ale moglibyście dać jakieś swoje propozycje bo sam nie wiem nie znam się za bardzo.Do wydania max 700zł(sam muszę jeszcze 300 zł dołożyć .)
    No i jeszcze konsola z płytą jasper obojętnie jaki model arcade,elite itd.Raczej żeby była jak nowa albo w bdb stanie.
    I jeszcze takie pytanie czy wszystkie wersje slima da się teraz przerobić tzn z różnymi modelami napędów(chodzi mi najbardziej o tą konsole co wyżej podałem)?
    Bo i tak zbytnio kasy na live nie mam to w multi bym nie grał.
    Liczę na jakieś dobre propozycję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Slimy które są po sierpniu 2011 narazie nie idzie przerobić... Ta jest używana, to napewno idzie przerobić. Dla pewności spytaj się o datę produkcji. Konsola to jak najbardziej dobry wybór, sam mam slima i nie można na niego narzekać :)

4. radorian

radorian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki myślałem że wszystkie od stycznia 2011 są nie przerabialne.Zapytam się gościa o to i żeby wysłał aktualne foty zestawu jeśli wszystko będzie ok to chyba wybiorę tą aukcję.

Wczytywanie...

Poleć forum