1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem, napęd?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox13, Marzec 31, 2015.

1. xbox13

xbox13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj pojawił się u mnie problem z xbox 360 slim 4gb + LT 3.0 dokupiony dysk
    Podczas próby uruchomienia gta 5 xbox zawiesza się (w miejscu gdzie są wyświetlane ikony oznaczające zapis itp.) Gta jest zainstalowane w połowie na dysku w połowie na pendrive, stosowałem trick z mp3 żeby normalnie odpalić grę, myślę że wiecie o co chodzi :). Wczoraj też przy próbie odpalenia gry zaczął się pojawiać komunikat "nierozpoznany dysk" raz widział gre, raz nie. Drugi problem pojawił się przy forzie 4 gdzie wyświetla się komunikat o nieudanym zapisaniu gry, gdy próbuję cokolwiek zrobić w grze, gdy przejdę do garażu zamiast wizualizacji aut pojawiają się czarne prostokąty. W xboxie był zmieniany napęd jakieś 3-4 miesiące temu, czyściłem cache. Mam nadzieje że macie jakieś pomysły co się dzieje. Dodaje fotke jak to wygląda w forzie. Z góry dziękuję za pomoc :)

Załączniki:

Wczytywanie...

Poleć forum