1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem z czytaniem płyt !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _TheViper, Sierpień 12, 2015.

1. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam problem.Mianowicie kupiłem xboxa 360 w wersji fat .Na początku był problem z czytaniem płyt , wkładałem płyte , płyta zakręciła się ,laser sie wysuwał , potem znowu sie kreciła i kaser "jeździł" po tej prowadnicy. Potem zaczeły występować problemy tzn. naped czytał płyty dopiero za 10 ,20 razem.Kupiłem nowy laser ,rozlutowałem zworke , czytał od razu ,grałem 3 dni , po czym xboxa nie włączałem przez około tydzień. Kupiłem kinecta ,wiec włączam xboxa , a tu nie czyta mi płyty , zakręci RAZ płytą , laser wraca maksymalnie do tyłu ,ale nie "jeździ" do przodu ,jak robił to dawniej. Słychać tylko JEDNO takie jakby stuknięcie ,wczesniej były dwa .Założyłem stary laser i to samo ,kupiłem nową taśme do lasera i to samo .Ustawiałem też laser , najpier na 5 kOMÓW potem na 3 i dalej to samo.Prosze o pomoc.Zamówiłem wczoraj tez nowy laser ale mysle ze niewiele to da.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. _TheViper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. krzys1190

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. _TheViper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak :D Bo czytałem na forum ze nie ma co przepłacać bo wszystko to samo .

7. krzys1190

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czyli kupiłeś chiński wyrób podziałał 3 dni :play: i się wypalił :hungover:

Tak czy inaczej ja nie jestem specjalistą, ktoś z pomocników się wypowie i będzie wtedy jasne.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Każdy laser z Chin. Nie ma innych dla serwisów czy amatorów. Trzeba liczyć na szczęście... Jakość laserów od 2012roku to dramat

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

9. _TheViper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie ,ale wczesniej był taki sam i działał pół roku. Tego nie da sie uratować ? Bo tamtego nowego nie sprawdze do soboty (zworka antystatyczna)

Wczytywanie...

Poleć forum