1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem z czytaniem płyt !

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez _TheViper, Sierpień 18, 2015.

1. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam problem.Mianowicie kupiłem xboxa 360 w wersji fat .Na początku był problem z czytaniem płyt , wkładałem płyte , płyta zakręciła się ,laser sie wysuwał , potem znowu sie kreciła i kaser "jeździł" po tej prowadnicy. Potem zaczeły występować problemy tzn. naped czytał płyty dopiero za 10 ,20 razem.Kupiłem nowy laser ,rozlutowałem zworke , czytał od razu ,grałem 3 dni , po czym xboxa nie włączałem przez około tydzień. Kupiłem kinecta ,wiec włączam xboxa , a tu nie czyta mi płyty , zakręci RAZ płytą , laser wraca maksymalnie do tyłu ,ale nie "jeździ" do przodu ,jak robił to dawniej. Słychać tylko JEDNO takie jakby stuknięcie ,wczesniej były dwa .Założyłem stary laser i to samo ,kupiłem nową taśme do lasera i to samo .Ustawiałem też laser , najpier na 5 kOMÓW potem na 3 i dalej to samo.Prosze o pomoc.Zamówiłem wczoraj tez nowy laser ale mysle ze niewiele to da.Laser założony i to samo , 2 baranów z forum kazało mi zamówić laser ,ale widać ze to nie wina lasera , mam tez 2 inne i jest to samo.

dzieje sie tak ://www.youtube.com/watch?v=_9ElSEd0vFg

2. Lotnik421 Xbox One

3. iraslbn

iraslbn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie powinno się regulować mocy lasera, fabrycznie jest ustawiony na odpowiednie wartości. Tak jak piszesz zworka antystatyczna do rozlutowania.

Na początku sprawdziłbym mechanicznie czy wszystko poprawnie złożone i czy plastik jeżdżący po prowadnicy cały ?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesteś Baran to kupiłeś laser z allegro, zamiast dać do serwisu hehe

5. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Następny... W serwisie zapłaciłbym więcej niż za konsole , plastik cały ,mechanicznie jest okey.

Wczytywanie...

Poleć forum