1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Problem z czytaniem płyt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez CanisRufus, Grudzień 16, 2011.

1. CanisRufus

CanisRufus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam mam problem z moim x'em.
    Problem polega na tym że xbox ledwo lub w ogóle nie czyta nowych gier ze starymi jakoś tam sobie radzi chodzi tez ledwo.
    Nie mogę tez instalować tych gier na dysku bo wyskakuje błąd ze jest zabrudzona płyta.
    Co może być tego powodem ?
    P.S
    Xbox nie przerabiany, wiec w grę wchodzą same oryginalne gry.
    I jeszcze jak to jest z tą gwarancją w Rtv euro AGD ?

Z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedz. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli nie czyta (lub ledwo) wszystkich płyt, to prawdopodobnie laser ci pada. Jeżeli masz gwarancje, to dzwoń do MS :)
    EDIT: Ale popatrz jeszcze na płytki, może masz jakieś ryski? Spróbuj odpalić na innej konsoli (ew. włóż do kompa), jeżeli będą działać to napęd się psuje.

4. CanisRufus

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Płytki są nie porysowane, u kolegi chodzą normalnie.
    Domyślam się że to laser, ale kurde chciałem se pograć a tu lipa. Nie znacie może jakiś sposobów na chwilowe "ożywienie" lasera ?? :D
    I mam taki problem że gwarancja xboxa mi się skończyła a została ta rtv agd a oni coś niezbyt chętni są na przyjęcie x'a do naprawy :(
    Z góry dziękuje :)

5. RuNNer

RuNNer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Przeczysc laser wacikiem. Na chwile pomoze.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

6. CanisRufus

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak ja mam się niby dostać do lasera, bez rozbierania X'a ??
    Odkryłem dość ciekawą rzecz ze moje płyty potrafi odczytać ale pożyczone płyty już nie chce. :D

7. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz kupić płytę czyszczącą, może na chwile pomoże (ale nie musi). Poszukaj jej w jakichś sklepach komputerowych (w internetowych też), ew. na allegro.

8. eon

eon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam,

Może się powtarzam z pytaniami innych ale nie mogę znaleśc rozwiązania problemu....
    Nagrywałem sobie gry xgd2 nagrywarką w lapku. Wszystko było ok, aż nagle przestało być. Nagrywa się tak jak zawsze, abx mimo że nie musi być to jest ok. Ale jak wkładam dvd do napędu to nie reaguje.... tylko "otwórz napęd".
    Każda gra nagrana wcześniej działa. każda kolejna już nie.... Dash 2.0.16537.0.
    konsola z 2007 roku. Przeróbka chyba l.t.2 ale nie wiem czy napewno (przeróbka z 2010r).

Macie jakieś opcje o co chodzi? Żadnego połączenia z internetem ani wgrywanych dodatkowych aktualizacji.
    Chciałem nagrać gry też xgd2 z wcześniej niż 2012r.

Proszę o pomoc. (nie mogę stworzyć nowego tematu niestety)

9. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może laser w nagrywarce siadł. Weryfikację przechodzi? Nagraj jakieś dane i zobacz czy czyta na innym napędzie.

10. eon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    No właśnie przechodzi bezproblemowo.... Nie wiem co się dzieje, ale jest coś takiego jak na obrazku:

Płyty które są bezproblemowe mają UDF i ten numer. Nieaktywne są bez numeru i jako dvd rom.

MA ktoś jakiś sposób na to? Co się stało tak naprawdę? Cos przestawiłem, lub samo gdzieś mi uciekło?
    Porsze o pomoc, wciałem już 3 płytki.

11. eon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam, ponawiam prośbę o pomoc. Laser jest ok, a niedziałające płyty mają nazwę np. 15574 (jak dashboard) są jako UDF. Te które działają nie mają nazwy i normalny DVD ROM.

Co jest nie tak???
    Proszę o pomoc

12. mkis

mkis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    zcz
    witam mam podobny problem nie czyta mi ogólnie płyty po ostatniej aktualizacji pisze normalnie otwórz dysk przemieli 2 razy i nic laser wymieniany był nie dawno nie wie czy ktos ma tak samo Z góry dziękuje

Wczytywanie...

Poleć forum