1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Problem z napędem ,laserem POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _TheViper, Lipiec 10, 2015.

1. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam problem.Mianowicie kupiłem xboxa 360 w wersji fat .Na początku był problem z czytaniem płyt , wkładałem płyte , płyta zakręciła się ,laser sie wysuwał , potem znowu sie kreciła i kaser "jeździł" po tej prowadnicy. Potem zaczeły występować problemy tzn. naped czytał płyty dopiero za 10 ,20 razem.Kupiłem nowy laser ,rozlutowałem zworke , czytał od razu ,grałem 3 dni , po czym xboxa nie włączałem przez około tydzień. Kupiłem kinecta ,wiec włączam xboxa , a tu nie czyta mi płyty , zakręci RAZ płytą , laser wraca maksymalnie do tyłu ,ale nie "jeździ" do przodu ,jak robił to dawniej. Słychać tylko JEDNO takie jakby stuknięcie ,wczesniej były dwa .Założyłem stary laser i to samo ,kupiłem nową taśme do lasera i to samo .Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
  4. _TheViper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra ,ale stary też by padł ? Czytał za tym 10 czy 20 razem ale zawsze czytał ,teraz włoże płytkę ,zakręci moze jeden obrót i staje ,przedtem kręciła się i zatrzymywała 2 albo 3 razy.

5. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Oryginał tez pada. Laser nie jest rzeczą która jest nie do zniszczenia. A teraz sa same chinole na allegro i to bywa róznie.

6. _TheViper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale tak tydzień po założeniu by padł? Dobra ,a jaki polecasz zamówić?

Ostatnia edycja: Lipiec 10, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum