1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem z napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Keszu, Październik 16, 2013.

1. Keszu

Keszu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam konsolę Xbox360. Jest to konsola z 2008-08-12. Ostatnio mam problem, podczas wysuwania napędu tak jak by wysuwał się delikatnie jakiś 1cm zatrzymał się i później wysunął sie, ze wsuwaniem to samo. Czyściłem gumkę - bo tyle informacji znalazłem, nie pomogło. Później przemieniłem gumke na inną, a wtedy napęd wcale się nie otwierał. Musiałem rozkręcić cała konsole.
    Teraz wygląda sytuacja tak, zmieniłem gumkę na poprzednią i ją wymyłem jeszcze raz, założyłem i podpiąłem napęd bez wkładania go do obudowy. Wysuwał się normalnie - ok, założyłem obudowę i zaczął się przycinać. Pare razy się otworzył i teraz wcale się nie otwiera.
    Wczoraj kombinowałem troche z tym napędem i byl jakis czas ze działał normalnie ale skręciłem go i znów zaczęło się coś przycinac/musialem rozbierać od nowa. Podczas naciskania przycisku do wysuwania tacki słychać napęd tak jak by chciał się otworzyć ale coś by go blokowało.

Co robić? Zależy mi na czasie! pozdrawiam

Edit: Gdy puknę w puszke napędu od góry wciskajac jednoczesnie przycisk do otwierania napęd się wysuwa.

Wczytywanie...

Poleć forum