1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Problem z napędem

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Arek1989, Wrzesień 23, 2016.

1. Arek1989

Arek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam wszystkich mam mały problem mianowicie problem polega na tym że w moim xbox-ie 360 nie otwiera się napęd nie mogę włożyć płyty po rozebraniu i wyczyszczeniu wszystkiego tzn paska napędzającego wysuwanie szufladki rowków na kołach napędzających dalej nic na ekranie po naciśnięciu guzika pokazuje się otwieranie zamykanie lecz zero reakcji dla pewności jak miałem go rozebranego włożyłem płytę do napędu i płytę czyta więc nie wiem co jest dla tego zgłaszam się do was z tym problemem mam nadzieje ze mi pomożecie z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Gumka napędzająca od silniczka do tacki jest wyrobiona i ślizga się i dlatego się nie otwiera.

4. Arek1989

Arek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no i tu jest właśnie ten problem że nie bo jak miałem go rozebranego to nawet śilniczek się nie kręci więc albo śilniczek jest do wymiany lub cały napęd ale przeglądając różne fora nikt nie miał takiego problemu

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli to slim to zapewne czujnik położenia tacki. W innym wypadku sb ubity

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. Arek1989

Arek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie nie to jest xbox 360 fat bo ogólnie mam dwie konsole jedna w jednym pokoju druga w drugim pokoju i co najlepsze ze ta konsola fat ta stara smiga bez zarzutów a ta druga fat jest nowsza bo już z hdmi i pupa tak jak pisałem wcześniej czysciłem ja napęd jest czyściutki nasmarowany tam gdzie powinien być i nic z tą starą nigdy nie miałem problemu od nowości śmiga i mam nadzieje ze jeszcze posmiga długo ale doradzcie mi co z tym napędem w tej drugiej konsoli fat

7. Arek1989

Arek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możesz jaśniej sb ubity co to jest

8. Arek1989

Arek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: