1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stefan1.44, Luty 19, 2013.

1. stefan1.44

stefan1.44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ponownie,zakupiłem nowego xbox360 w sklepie rtv agd,przebrnołem przez proces instalacji i logowania w bezpłatnym live,wyczytałem na forum że mogę bezpłatnie wykorzystac pierwszy m-c i tu zaczeły się problemy:wpisując swoje dane cały czas wchodzi mi że mam zły kod ,nie pasujący do ustawień regionalnych,a ustawienia mam na polske,kupiłem nawet zdrapkę na Allegro na m-c by móc zobaczyc czy to jest warte....po wpisaniu kodu pisze że użyty.poirytowany tym stanem cały czas próbuje się logowac nawet do 12 miesięcznago okresu płatnego i wyskakuje mi ten sam komunikat-kod nie pasujący do ustawień regionalnych.Wszytskie dane wpisane są na polskę,nie wiem o co chodzi,proszę o pomoc,może coś żle robie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po uno, po co coś wpisywałeś jak masz od razu przy odpaleniu konsoli tworzenie 3x 1miesiecznych kont premium?

Wczytywanie...

Poleć forum