1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fuks, Styczeń 9, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam mam pewien problem, który nie daje mi spokoju a mianowicie na konsoli nie grałem jakieś 2 tygodnie i dwa dni temu przyszedł mi dysk twardy podłączyłem, zainstalowałem grę i pograłem i gdy wyłączam już xboxa to przy wyłączaniu kiedy lampki na pierścieniu wyłączają się to płyta główna jeszcze przez 3 sekundy pracuje nigdy wcześniej tak nie miałem zawsze wszystko wyłączało się w tym samym czasie jak lampki gasły.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Też tak mam prawdopodobnie coś tam xbox na dysku jeszcze zapisuję, ale nie ma co się tym przejmować.

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    To dobrze, a już myślałem, że coś mi pada a nie chciałbym stracić mojego klocuszka.

Wczytywanie...

Poleć forum