1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dynamo, Wrzesień 28, 2011.

1. Dynamo

Dynamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    Witam mam konsole Xbox 360 elite jasper no i problem w tym ze ostatnio przenioslem ja z otwartego miejsca do obudowanego (chodzi mi tu o to ze jakby na polce )
    No i teraz gram w gre i zcina mi sie ona i niewiem czy to jest od tego ze konsola sie nagrzewa .Czy to od tego zalezy dodam jeszcze ze bardzo robi sie cieply .

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ty tak seplenisz w realu czy wcięło Ci prawy "alt" w kompie ?

4. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A pomijając to co wyżej.

Ta sama gra tnie Ci się teraz, a wcześniej nie? Ogólnie stawiam na przegrzewanie się konsoli. Nie od dzisiaj wiadomo że konsola potrzebuje przestrzeni.

Wczytywanie...

Poleć forum