1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati4900, Kwiecień 1, 2012.

1. mati4900

mati4900 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielin
    Siemka mam taki problem moj xbox jest z 2006r i wystąpił u niego RROD ;/ wiem że się nie opyla go naprawiać ale mam na nim przepustkę do Bf3 i Lvl w bf3 i mam takie pytanie jak naprawie xbox to ile bedzie trzymał ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Krótko, nie opłaca się naprawiać, zwlaszcza gdy konsola jest z 2006r

4. marcinek74-10

marcinek74-10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zależy jaki serwis, ale za naprawę zawołają przynajmniej 150zł, a Falcon czy Jasper już za 300 samą konsolę można kupić w dobrym stanie. Ile pochodzi? Tego nikt nie wie. Miesiąc rok, 3 lata. Zależy jakie będziesz miał szczęście.

5. Filo301

Filo301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    x-clampa zrób i zgraj gierki/konto na dysk/pendrive a następnie zbieraj na jaspera albo slimke

Wczytywanie...

Poleć forum